Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35 hetes vagyok, mikor sterili...

35 hetes vagyok, mikor sterilizáljam a mellszivót, cumisüveget stb?

Figyelt kérdés
Ha esetleg a héten megcsinálom akkor utána hogy tároljam, vagy majd ráérek a baba születése után? Ti hogy csináltátok?
2008. okt. 13. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Baba születése után ráérsz.Igazából kb 5 perces művelet.Én kialakitottam egy babaszekrényt a konyhában csak az ő dolgai vannak ott egy dobozban és sterilen.De nálunk mondjuk az napi használatban van szóval azt nemtudom hogy meddig lehet tárolni sterilen.

Üdv:6hetes anyuka

2008. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Nekem ilyenkor már sterilizálva voltak, és olyan tasakban ami zárható (lehet kapni uzsitasaknak) Be volt már készítve a táskába, mert vittem a kórházba is.


Judy


3 hós és 2 éves fiúk anyukája

2008. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is szeretném majd vinni a kórházba magammal. Csak azt nem tudom ha mondjuk a héten sterilizálom, de mondjuk csak 4 hét múlva szülök, akkor az steril marad ha beteszem olyan zacsiba amit írtál?
2008. okt. 13. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 35. héten sterilizáltam és beraktam a mikrós sterilizáló dobozába és mázli volt, hogy megcsináltam, mert 35 hét 3 napra elfolyt a magzatvíz és megszültem!!!

Szerintem csináld meg nyugodtan és tedd be egy nagyobb műanyag dobozba, ott tárolhatod, én is vittem a kórházba, bár megmondom őszintén, hogy ott megmutatták a kézzel fejést és a kézi szuperjó mellszívómat nem is használtam, mert nekem nem fejt semmit, kézzel jobban ment, azóta is úgy csinálom. Persze embere válogatja, mindenképp vidd be a kórházba, hátha hamar megindul a tej és a baba nem eszik annyit, jobb lefejni, nehogy begyulladjon a melled.

Gyors szülést, jó babázást!!!

2008. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tanácsot!

Akkor még a héten megcsinálom valamikor!

2008. okt. 13. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Négy hétig sajna nem marad steril, de a kórházban is meg tudod oldani. :) Én is így csináltam: bevittem az elmosott mellszívót, a sterilizáló oldatot és műanyag edényt, és kész. Az éjjeli szekrényen elfért a vizes edényke, ahonnan csak ki kellett kapni a mellszívót és leöblíteni. Most is így fogom. 36 hetes kismama. :)
2008. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!