Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményetek szerint ez a...

Véleményetek szerint ez a megoldás kaki ügyben?

Figyelt kérdés
3 hetes kis babánknál járt a védő néni. Ekkor éppen pelenka csere volt és a védő néni azt mondta túl híg a széklete a picúrnak. Anyatejesek vagyunk. Azt mondta ez nem túl jó mert hasfájós lesz, ezért minden étkezés előtt adjunk egy kis vizet a gyereknek. Nem vagyok biztos benne, hogy ez a megoldás. Az infacolt kapja és úgy vettük észre, hogy segít is, mert már korábban is összehúzta magát a hasfájás miatt.
2010. máj. 12. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én mindig ánizsteát vagy édesköményteát adtam a gyerekeimnek,és jól bevált hasfájás ellen. Ha pedig hasmenésük volt,akkor reszelt sárgarépát főztem meg,egy kevés vízben,és annak a levét adtam nekik. Ez megfogta a székletüket.

3 hetes,anyatejes babának nem is lehet nem híg széklete.

2010. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az anyatejtől semmi baja nem lehet a picinek,és még jó,hogy híg a széklet...pfff..
2010. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mind ket babam anyatejes volt es bizony addig meg nem kezdtek el szilard etelt enni addig olyan volt a szekletuk mint ha hasmenesuk lenne es ez teljesen normalis.Vizet egyik sem ivott 5 honapos korig.

En sajnos semmilyen teat nem tudtam velok meg itatni nem fogadtak el.

2010. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én sem igazán értem, hogy miért kellene a teljesen tápláló anyatejet vizzel kisegíteni ahhoz, hogy ne legyen folyós a kakija a gyereknek. A védőnő állítása szerint ez segít, hogy ne menjen át a gyereken oly gyorsan a kaja.
2010. máj. 12. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Az emberiségen meg az segítene, hogy az ilyen védőnőket kilőnék a Marsra. Bár minek szaporítani a katasztrófa súlytotta övezeteket....

Nehogy adj bármit a babának, az a normális, ha híg a széklete!

2010. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

19:59-es!

Nagyon-nagyon jót röhögtem!!!! :D


Egyébként tök igazad van!!! Ilyen védőnőt, te úr Jézus....:(


3 hetes babának nem kell semmi, csak az anyatej!

A széklete pedig tuti jó. Én is azt hittem először, amikor láttam a pelusban, hogy ez hasmenés, vagy hasonló, de megnyugtattak, hogy ez normális.

És 6 hónapig valóban híg, anyatejes volt a kakija, mert addig csak szoptattam.

Jajj, és visszasírom azokat a "fini" anyatejes kakikat.

Mióta megy a szilárd kaja olyan büdi a pelus..:( főleg amikor banános-túrót eszik a kisfiam! :D

2010. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amig csak szoptattam, annyira hig volt, hogy mindig át kellett öltöztetnem, mert kifolyt a pelusból. Teljesen normálisnak mondták.
2010. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, ez is egy "szuper" védőnő. A saját védőnőmből akkor lett elegem, amikor azt mondta, hogy vegyek egy füldugót és ha éjjel sír az újszülött kisfiam tegyem be a fülembe,tanulja meg, hogy éjjel aludni kell, ezt teljesen komolyan gondolta. Én erre csak annyival reagáltam, hogy többet nem kell jönnie.

Szóval, nincs semmi baja a babád székletének, minden anyatejes babának ilyen. Az én babámé is aranysárgás, folyós volt.

További jó babózást!

2010. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valóban nem baj, ha híg a széklete. Én egyszer felhívtam az ügyeletet is, mert kétszer egymás után volt kifolyós kaki, de a doktornő közölte, hogy anyatejes babáknál ez normális. Végül is nem fél óránként volt, hanem egynap kétszer. De azt hozzátette, hogy ha nagyon idegesít, adatok neki fél ampulla normaflore-t.
2010. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, teljesen igazat adok nektek. Az már csak egy másik tény, hogy a jelenlegi a harmadik védőnönk és már szólt, hogy nem ő az utalsó.
2010. máj. 12. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!