Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vesemedence-tágulatról bármily...

Vesemedence-tágulatról bármilyen infó?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok szomorodva,kisbabámnak ez a baja...jelenleg várunk,hogy milyen irányban alakul a dolog!

Ez nagyon súlyos betegség?Lehet hogy műteni kell?:(


2010. máj. 12. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is úgy született. Én is megijedtem, egy csomószor voltunk vizsgálatokon és 1 éves korára teljesen kinőtte. Vannak súlyosabb esetek amikor műteni kell, de a többség kinövi! Ha részletesebben érdekel vagy van egyéb kérdésed írj privit.
2010. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most egy picit megnyugodtam!!!:)Bízom benne ,hogy nálunk sem fog súlyosbodni!
2010. máj. 12. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
a fiamnak is volt, ő is kinőtte, kb 11-12 hónapos korára. nyugi!
2010. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?


Nekünk azt mondta dokinéni, hogy amióta nézik a vesét uhval, azóta szinte minden babánál találnak ilyet.

Első kisfiamnál nem volt uh, nem tudom van-e vmi a veséjével.

Második fiamnál volt uh, neki pont a kóros-nem kóros határvonalán van az érték. 1 évesen kontroll uh.

Ha meg aggódnék, akkor viszek pisimintát dokinénihez, és megnézi, abból is lehet következtetni. 5 hós már, de nem vittem...


Mellesleg, a babák túlnyomó része elnövi.


Nem súlyos betegség, ilyen miatt nem fogják megműteni.


Én 32 éves vagyok, és 24 évesen voltam először urológusnál, egyéb ok miatt, és akkor derült ki, hogy a jobb vesémben jelentős tágulat van. Semmi problémát nem okoz(ott).

2010. máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!