Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire megviselheti a fogzás?...

Ennyire megviselheti a fogzás? 18 hónapos

Figyelt kérdés

az első fogak kibújása ment nehezen, aztán kb észre se vettük... már 14 foga van.

Egyik nap a párom mondta hogy úgy veszi észre, leghátul be van dagadva nagyon az ínye. talán nőnek azok a hátsó fogak? De eddig a viselkedésén nem vettünk mást észre.

Most tegnapelőtt óta minden nap hígabb a széklete, piros a popsija nagyon, étvágytalan tegnap óta (pedig ő aztán minden evő, még a mi kajánkat is elkéri) és hőemelkedése van, este láz ( max. 38.5)

Szerintetek ez mind lehet a fogzástól?

Mivel eddig nem volt ilyen sok tünet, félek hogy a hasmenés ( bár nem rendes hasmenés, csak tényleg hígabb a dolog) és a láz vmi vírusra utalhat.

Estére megint felment a láza, és adtam neki panadol babyt. az ínye be van dagadva, és elkapta a fejét, mikor odanyúltam.

A panadol babyt ezért adtam neki hogy tudjon aludni,mert fájdalom csillapító.

Nem akarok orvoshoz rohanni, de ebben a témában nem vagyok vmi tapasztalt hiszen észre se vettük és lett egy csomó foga



2017. ápr. 11. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nalunk detto ez volt, egy honapot szemvedett. Allitolag a szemfogak a legfajdalmasabbak, meg az orlok hatul.
2017. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Ehhez nem kell orvos, virushoz sem.

Az enyem 22 honapos, eddig egyszer, 6 hetesen latott orvost. ( itt nincsenek a statusz vizsgalatok )

En hetekig adtam neki heti parszor ejjelre a gyogyszert, annyira megviselte.

2017. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyanús hogy a foga miatt bekapott valami kis vírust de ha kicsit hagyod napközben lázasnak lenni az segít. 38,5 alatt én nem szoktam lazcsillapitot adni. De ha 2-3 nap múlva is lázas nézze meg a doki. Az ínyét kenheted a panadollal is úgy mint az egyéb gélekkel, nekünk segített, orvos ajánlotta. Helyileg is felszívódik és csillapítja a fájdalmat de mégse egész adagot kap hogy leterhelje a szervezetét.
2017. ápr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!