Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz, hogy minél többet...

Igaz, hogy minél többet szívom az orrát, annál több váladék termelődik?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hete tart a nátha,már próbáltam a tengervizes orr-sprét,porszívózást.Hol megindul,hol eldugul,éjjelente horkol szegénykém,és semmi változás.Vettek törletet egy hete,akkor semmi,most megint,még várom az eredményt...

Állandóan szörcsög,már nem tudom mitévő legyek...Meddig tarthat ez?

9 hónapos kislány anyukája


2010. máj. 13. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NEM IGAZ!
2010. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónapos a manó,már 2 hete folyik az orra.Mondjuk mi nem porszívóssal szívjuk,hanem amit szájjal kell.Már volt náthás kb fél évesen,akkor majdnem 3 hétig fojt az orra,ugyanúgy szívtuk, és napról napra kevesebbszer kellett.igy múlt el.Én is hallottam hogy minnél többször szívod annál több,de én sem bírom nézni,hogy folyik a szájába szegénykémnek.azért próbálom nem sokszor szívni.Csak ha már tényleg durva:)))
2010. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam,hogy jobb kiszívni,de még a védőnőnk is azt mondta,hogy ne ingereljem a mirigyeket,nehogy több termelődjön.De én ezt a sűrű zöld váladékot nem merem az orrában hagyni,pláne,hogy így sem enni,sem cumizni nem tud,mert nem kap levegőt az orrán.
2010. máj. 13. 19:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!Használd a tengervízes sprayt és porszívózd az orrát naponta többször.Tudom,hogy nem egyszerü de hamarébb meggyógyul szegény!Jobbulást kívánok a picinek!
2010. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor még "elfogadható" idő ez az egy hét...
2010. máj. 13. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nasivint fújtam be neki a tengervíz mellé!2-3 nap alatt elmúlt az orrfolyás!
2010. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha sűrű zöld a váladéka, azt célszerű kiszívni neki. Ha tetszik neki, ha nem. Mivel ő még fújni nem tudja, ezért félő, hogy lerakódik neki, s begyullad a füle, mert ráhúzódik.

Szívajd csak neki, nem fog ettől több termelődni!

2010. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp szívd, mert a pangó váladék arcüreggyulladást, fülproblémákat okozhat!!! Sajnos el tudnak húzódni ezek a náthák nagyon...:( Mi most lábaltunk ki egy kéthetes menetből, de egy ismerősöm bölcsis kisfia húsvét óta taknyos:(( van, hogy egyszerre több vírust is összeszednek, és épp amikor kigyógyulna az egyikből, jön a másik, ami addig lappangott, szinte nincs is szünet. Az egy hét egyáltalán nem kuriózum, sajna... a legtöbb gyereknátha kitart addig:P De akármilyen nehéz és kínlódós is a dolog, a gyakori orrszívással a gyógyulását segíted, és megvéded a helyzet romlásától!!!
2010. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy akkor szívjam, ha már a picit is zavarja a váladék. 2 hete folyik az orra, törölgetem neki. Mára virradóan felébredt, szörcsögött, így most már nem kerülhettem el a porszívózást. Aztán reggel is szívtam, nappal csak törölgettem, most fürdés után majd megint kiporszívózom. 13 hónapos kislány anyukája
2010. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. máj. 13. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!