Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves kortól termelődik...

Hány éves kortól termelődik váladék a fityma alatt?

Figyelt kérdés

Ha a 8 éves fiunknak eddig sosem húztuk hátra a fitymáját, mikor és hogyan kell elkezdeni? Letapadhat? Mikortól termelődik a fityma alatti váladék?

Eddig minden vizsgálaton, amikor a doki vagy a védőnő hátrahúzta neki, ellenőrizte, rendben volt és szép tisza is. De gondolom, lassan itt az ideje, hogy változtassunk a tisztálkodási szokásain. Vagy ráérünk még?


2010. jún. 27. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Tessék?...
2010. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
most ezt én sem értem.. wtf?!
2010. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj..de eddig nem mostátok meg neki fitymája alatt?Ezt már pici korban el kellett volna kezdeni...ez a mindennapos tisztálkodás része..szerintem!
2010. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Elolvastam a kérdést kb 3x. Még mindig nem értem.

Milyen váladéknak kéne termelődnie ott? Sose mossátok meg neki? Pfuj :S

2010. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

MIVAN??????

amúgy ez a FÉRFIAK egészségexDxDxD

2010. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
a váladék alatt szerintem a szmegmára gondol :D
2010. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
mossátok rendszeresen neki, letapadni nem a kosz miatt tapad le tudtommal, de akkor is meg lehet oldani egy körbenyisszantással (persze csak orvos, nehogy otthon nekiláss a konyhakéssel:D )
2010. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én mind 2 fiamnak, már 2 hónapos korától teljesen felhúztam a bőrt és tanítottam, hogy ez a mindennapi tisztálkodás része!!!

Minden fürdésnél, a felhúzott bőr alatt is meg kell mosni a fütyit!

2010. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Hali!


Nem, nem értek rá, és magamból kiindulva ezt már régóta csinálni kellene, ahogyan apukám nekem is csinálta. Engem főleg ő szoktatott rá, hogy húzogassam. Nagyon odafigyelt erre, így soha nem is volt problémám vele.

Bár a fiúcska szerencséjére a doki és a védőnő gyakra nézte, és semmi rendellenességet nem vettek észre, attól még feltapad6 a makkra a fityma! Úgy 11-12 éves kortól kezdenek majd a makk árkában, a fitymával való egybeolvadásánál gazdagon elhelyezkedő faggyúmirigyek aktívabban fitymafaggyút termelni, -- ami a vizelettel, s az elhalt hámsejtekkel vegyülve kellemetlen szagúvá válik, s túrós állagot vesz fel -- morzsolva olyan, mint a radírforgács, vagy papírzsebkendő-foszlányok, -- s gondot igazából majd csak aktívabb serdülőkortól kezdve 13-15 éves kortól fog okozni, amikor a hímvessző igazán elkezd megnőni.


Kíváncsi lennék, a fiatok eddig nem-e szokott magától játszadozni vele, s húzogatni a fitymáját? Ebben a korban még mindig leköti a gyerek figyelmét az ő és társai fütyije.

Megkérdez7em, hogy van-e tesója? (Fiú/Lány?)


Üdv: EE

2010. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen viccesnek találtátok a kérdésemet, bár el kell ismerni, meglehetősen furin sikerült megfogalmazni.


Kedves EE!

Köszönöm, hogy legalább te képes voltál emberi választ adni!

Nincs testvére, sem lány, sem fiú. A péniszével egyelőre abszolút nem foglalkozik, nem húzogatja, nem nézegeti. A gyerekorvosunk kifejezett tanácsára nem nyúltunk eddig a fitymájához (ő kb.fél évente, évente ellenőrzi neki), csak -mivel fejlődik- úgy gondoljuk, hogy most már valóban itt lenne az ideje, hogy a fityma alatt is mossa (bár a gyerekorvos továbbra sem ajánlja még). Viszont bajt sem akarunk neki okozni, ezért tettem fel a kérdést.

2010. jún. 28. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!