Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódnom kellene? Mitől...

Aggódnom kellene? Mitől lehet, hogy kevesebbet hizott?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a védőnőnél.Prevenar oltásért.Megmérték a kislányomat és 1 hónap alatt csak 30 dkg-ot hizott.A dokinő nem mondott semmit.5 hónaposak vagyunk és 1 hónapja a védőnő tanácsára adok neki mást is a tápszeren kivül.Rendesen eszik.Bár a kanalas kajálás elég döcögös.
2010. máj. 13. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel lelassul a hízás, nem marad mindig olyan ütemben, mint kezdetben.
2010. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az első (2. hós) oltás kavart be, most kaptuk a 3. hósat, de most is alig eszik. Most kezdett visszajönni az étvágya mire megint oltást kapott, nálunk volt, hogy 1 hét alatt semmit sem hízott, nem akarták elhinni, hogy az oltástól lehet. Én arra gondoltam, hogy nem fogja így megduplázni a súlyát 6 hós korára.
2010. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megduplázta már a súlyát, akkor akár heti 50 gramm is elegendő. Az én fiam is ennyi idős korára lassult le nagyon a hízásban. Nincs ezzel semmi gond.
2010. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek a védőnők nem koplettek. Ha egy baba nem hízik havonta 1 kg-ot, akkor az már nekik nem is jó. Az én fiam mindig így hízik, egyik hónapban 400grammot, a következőben 700at, majd megint csak 400at. És ez így megy hónapról hónapra. A védőnő meg szekál, hogy keltesem fel éjszak is etetni (átalussza az éjszakát 3 hetes korától), mert ez kevés. Azt nem veszi figyelembe, hogy amikor kevesebbet hízik, akkor sokat nő, igaz ezt én is csak onnan veszem észre, hogy rövidek a nadrágok, nem fér bele a tipegőbe, nem tudja benne kinyújtani a lábát...

Épp tegnap adtam rá egy olyan tipegőt, ami baromira nagynak gondoltam, az is van a cimkére írva, hogy 6-9 hós, 68 cm, és nem tudtam összepatentolni a lába között, a lábát pedig ki sem tudta egyenesíteni...

2010. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!