Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is gáz, vagy én...

Szerintetek is gáz, vagy én vagyok rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Ismerős ismerősének fb fotója jött az előbb szembe, két képből álló kollázs: első képen a kicsi sírós arca (nem ordítós, csak a szájgörbülős-panaszkodós), másikon a keze, ujjai beszorulva egy fiókba. A képhez a felirat: "anya segíts"


Csak közvéleményt kutatok mert ma estére nincs ennél jobb dolgom: ez szerintetek normális? Nekem totál ledobta az agyam az ékszíjat hogy ez valakinek cuki/vicces (?), de lehet a hidegfront elvitte a humorom.


2017. ápr. 19. 23:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A baba 1 év körül lehetett.
2017. ápr. 19. 23:54
 2/14 Hydra04 válasza:
Nem vagy egyedül, ezt én sem tartom sem cukinak sem viccesnek.
2017. ápr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Gratulálok a kedves szülőnek! Egyből kiszedném onnan a kezét nem pedig fotózgatnám szegényt! Szégyen
2017. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Szülőként én azt mondom nem gáz. Néha vannak ilyen szituk, és ha épp nem ordít a gyerek, akkor igenis lefotózzuk hogy a fél folyosót összekente popsikrémmel vagy hogy elaludt félig állva.
2017. ápr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem vicces, de te meg miert nem oda irod a velemenyedet, ott nem vagy nagy legeny gondolom, csak a nevtelen forumon.
2017. ápr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es, sudocremmel festős fotó nekünk is van, csak az a gyereknek nem fájt :)

5-ös, miért lennék akkora bunkó hogy egy ismeretlen fotója alá kommentelek? De tudom te vagy az aki véleményt csak szemtől szembe vagy inkább sehogy nem mond. Becsülendő! :)

2017. ápr. 20. 00:33
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Bunkosag kommentelni, ide meg kiirod? Teljes mertekben beazonosithato, aki latta azt a kepet mindenki tudja hogy kirol van szo. Itt meg a kerdest kitorolni sem tudod, szoval itt marad ez a jo kis kibeszeles mindenki szeme lattara. Dehat te tudod.
2017. ápr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
ha fájdalma van nem fényképezgetem hanem segítek rajta...szerintem is gáz...van olyan képem ahol a papírt rágja, olyan is ahol szegényke fennakadt az ágya rácsán -DE vigyorog! olyan is ahol apa cipőfűzőjébe gabalyodott a lába...de egyik sem okoz neko fájdalmat...csak a poén kedvéért szenvedni hagyni az gáz
2017. ápr. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy beSZORULT a kicsi keze?

Hátha csak ott volt?

.

"ismeretlen fotója alá kommentelek"

Igen, az FB erről híres, hogy csak ismerősők kommentelnek.

A többiek csak névtelenül megszólják a posztolót és a kommentelőket. Ez a jóakarat és bátorság...

2017. ápr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

FB-ra nem kommentelek, csak gyakorira :)))) Leforditom: nem vagyok olyan bator, hogy az erintettrol mondjam el mit gondolok, de szeretem neten kibeszelni az ismeroseimet.


(Neked is ismerosod, ha lattad a kepet.....vadidegen fotoja nem jon csak ugy szembe)

2017. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!