Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is gáz, vagy én...

Szerintetek is gáz, vagy én vagyok rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Ismerős ismerősének fb fotója jött az előbb szembe, két képből álló kollázs: első képen a kicsi sírós arca (nem ordítós, csak a szájgörbülős-panaszkodós), másikon a keze, ujjai beszorulva egy fiókba. A képhez a felirat: "anya segíts"


Csak közvéleményt kutatok mert ma estére nincs ennél jobb dolgom: ez szerintetek normális? Nekem totál ledobta az agyam az ékszíjat hogy ez valakinek cuki/vicces (?), de lehet a hidegfront elvitte a humorom.


2017. ápr. 19. 23:53
1 2
 11/14 jafnrétti ***** válasza:

Utolsó, félreérted, a kérdezőnek nem ismerőse, hanem egy ismerős ismerőse.

Ugyanis vannak még mindig olyan félanalfabéták, akik totál nyilvános posztokban élik az életüket, és ha egy ilyen nyilvános posztot kommentel egy ismerősünk, azt mi is látni fogjuk, hiába, hogy azt, aki feltette a képet, nem ismerjük.

2017. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet ez en vagyok,nemreg raktam fel ilyen kepet,mondjuk feliratot nem raktam hozza.

Olyan komodba volt "beszorulva" a keze,ami konnyu es nem csukodik be rendesen,de a kepen tenyleg olyan.

Valamint irto cuki fejet vag hozza,de amugy konnyeden kihuzza a gyerkoc a kezet.


Kerdezd meg nyugodtan beszorulte a keze

2017. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szuper de annyi gerinc nem szorult beléd, hogy az ÉRINTETTEL közöld a bajod és ne ide írkáld ki?!


Mellesleg a saját dolgoddal foglalkozz.

2017. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12-es, nem fogja, mert ahhoz gyáva.

Csak névtelenül mer bármit is írogatni.

2017. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!