Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós lányom nem jár még...

14 hós lányom nem jár még egyedül, de 10 hós kora óta segítséggel igen. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Viszont mindenre felmászik amire lehet, ágy, szék, csúszda létrája, homokozó pereme, a lépcsőkért megőrül.

A fiamhoz viszonyítva mindent korábban csinált, de a fiam is elindult 13 hónaposan.


2011. ápr. 12. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem,mert nem hagytátok,hogy egyedül próbálkozzon. Ne segítsetek neki,akkor megtanul egyensúlyozni és önállóan menni.
2011. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát Én megnézetném vkivel, de még nem különösebben aggódva, csak biztos ami biztos alapon...

A védőnő mit mond?

2011. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Az elsönek igaza van, hagyd, hogy magától próbálkozzon, nem szabad segiteni, mert azzal csak gátolják a mozgásfejlödést.
2011. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is mar az aggodas kezdeten voltam, amikor egyik naprol a masikra elindult. Honapok ota ment kapaszkodva, maszott fel mindenre. 14 honapos mult a kisfiam, es 1 hete erzett ra az izere, hogy tud egyedul is menni. :-) Szoval a lenyeg, hogy ne aggodj, minden rendben lesz, o is elindul majd!!
2011. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 7,5 hósan állt fel, már nem tudom mikor kezdett lépkedni, de rá pár hétre kb. Mi kísérgettük és kb. 11 hósan már kezdett próbálkozni, szekrénytől az ágyig, stb. 1 évesen már szépen ment. Most 14 hósan már van utcai cipője is. Ő is imád lépcsőzni. Szerintem, ha "mást" nem tapasztalsz, idővel elindul magától is. De tanácsadáson rákérdezhetsz, úgyis mentek nemsokára a 15 hós oltásra.
2011. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiam mindent későn csinált. Most 14,5 hónapos, 1-2 hete el-elengedi az ágyat, a kezünket. Még úgy megy, mint a részeg ember, de már nagyon próbálkozik.
2011. ápr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Khm, az én fiam 3 nap múlva 16 hónapos, és még alig-alig megy egyedül, lakáson kívül egyáltalán nem. Annyian írjátok hogy aggódnom kellene, de én úgy tudom, 18 hónapos korig kell elindulniuk stabilan.
2011. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, en is igy tudom, a vedonom mondta nekem!
2011. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!