Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kereszteléssel kapcsolatban...

Kereszteléssel kapcsolatban kérdeznélek benneteket?

Figyelt kérdés
Most lesz 3 hónapos a babánk.Olyan Július vagy augusztus közepére tervezzük a keresztelőt.A kérdesem az h a pap beleköthet abba h nem vagyunk megesküdve a párommal?és h azt meglehet oldani h a keresztapja a párom részéről a gyerekkori barátja lenne az én részemről meg a sogórnőm?és h a leendő keresztszülöknek mi kell hozzá?papír stb..?köszönöm a válaszokat..
2010. máj. 14. 10:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

11.04-es vagyok, a többi költség elenyésző, 2500.- (ezért még kapunk egy kis inget és gyertyát is. ezt a kántornak fizetjük.


a 11.16-osnak még egyszer köszönöm a cikket, írtam privit is.


hát most még jobban fel vagyok háborodva.


nem ide tartozik, de leírom, hogy a mindkét felkért keresztszülőnk felnőtt már, önálló életet él, nincsenek házasságban és a pap azt mondta, hogy nem is nekik kell befizetni az egyházadót, hanem a szüleiknek ( mert errefelé úgy van, hogy csak annak kell fizetni, aki házas. nekünk is csak jövő évtől kell fizetni, mivel most aug-ban lesz az esküvőnk)

most őszintén? a szüleiknek pontosan mi is a köze ehhez a dologhoz? egy lakcímen vannak ugyan, de osztott házban, külön háztartásban.... nem értem.

2010. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!