Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor lehet egy nap sinemil...

Hányszor lehet egy nap sinemil pépet adni 9,5hósnak?

Figyelt kérdés

3szor eszik bébiételt. Kb 80grammot. Sinemil péppel egészitem ki 100grammra.

Adhatok neki 3szor egy nap?


2017. ápr. 25. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat szerintem igen. Az enyem 7 hos es 2x eszik 220 grammot de mar ezt is kevesli.
2017. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mennyit szopik, vagy tápszert eszik egy alkalommal ezen kívül, illetve hányszor?

Az én lányom is ennyi idős, nem akar hízni, én kétszer adok neki sinemilt gyümölccsel kb150-180g-ot. Illetve ebédre bébiételt kap. Viszont ő nagyon keveset szopik, de sokszor. Tápot nem igazán fogadja el sehogy. Széklete van 3-4x is egy nap, nem értem miért nem hízik.

2017. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Reggel,este,és éjszaka egyszer eszik tápszert 200ml-t.

Ma beszéltem a háziorvossal és azt tanácsolts,hogy legyen egy gyümölcs,egy főzelék. Vagy a délutáni vagy az esti evés legyen sinemil magában.

2017. ápr. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!