Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól probléma, hogy nem...

Mikortól probléma, hogy nem fejlődik rendesen?

Figyelt kérdés

Kislányom 13 hónapos. December óta 9 kg körül mozog. Most jöttünk fel mérésről,body póló harisnya volt rajta,és 9170gr...most hosszra sem nőtt,csak 0.5cm-t egy hónap alatt. Egyik védőnő szerint semmi baj,a másik visszarendelt 1 hónap múlva megint mérésre... Aggódok most már komolyan.

Enni eszik,minden nap van kaki,rendes mennyiség.


2017. ápr. 26. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tűnik kórosnak.

Ha aggódsz, inkább gyerekorvosnak mutasd meg.

2017. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tűnik kórosnak, de ha nagyon megtorpan az persze nem jó.


[link]

[link]

2017. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos is ott volt, az egyik védőnő hozzá tartozik. De már elég öreg, olyan,mintha nem lenne már képben néha...szóval inkább a védőnőt kérdezem. Jobban járok. Ő is látta az adatokat,nem mondott rá semmit.
2017. ápr. 26. 10:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyit kellene híznia havonta?
2017. ápr. 26. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
1 és 1,5 év között félkilót se hízott a lányom, semmi kivetnivalót nem talált az orvosa benne.
2017. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A linkeket nézted amit küldtem?
2017. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én néztem. Szép, de a valódi gyerekek általában nem ilyen tankönyvi görbét írnak le.

3 van, mindegyik ilyentájt torpant meg, 2 hónapos szórással ekkor indultak el. A tiéd?

2017. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Néztem,igen. Csak azért ez már lassan 5 hónap...én azt hittem,hogy azért havonta fog hízni,ha keveset is. De itt volt fogyás is, megindulás,megtorpanás,minden...
2017. ápr. 26. 10:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha baj van, akkor az a viselkedéséből is leszűrhető. Az én fiam tejallergiás, a hízás elmaradása az utolsó csepp volt a pohárban sokkal sokkal korábban. Állandóan sírt, erőlködött, széklet gondok voltak, étvágy rossz volt, alvás pocsék volt. Tényleg semmi nem volt jó. Ha a lassú gyarapodás az egyetlen gond, szerintem nem kell rögtön rosszra gondolni.
2017. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!