Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudjuk eldönteni a nevét?

Nem tudjuk eldönteni a nevét?

Figyelt kérdés
A férjemnek a Marcell és a Márton tetszik, de szerintem ezek túl divatnevek és nem is tetsznek. Én Hélioszt vagy Ezrát szeretnék. Pár napja megtetszett a Dagobert, a Farkas és a Jácint is. Anyósom Gézát a férje vagy Elemért az én férjem után. A Flórián tetszik a férjemnek és nekem is, de az anyós undorában köpött eggyet, amikor felvetettük neki. Az após szerint is b*z*s és az én szüleim szerint is, akiknek mellesleg az István és a Sándor tetszik.
2017. ápr. 26. 14:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ezek kozul szerintem a Marcell, Marton, Istvan vallalhato.

A te neveid iszonyatosan gazok.

2017. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A felsorolt nevek közül nekem is a Márton tetszik a legjobban. Viszont a helyetekben azt választanám, ami mindkettőtöknek, tehát a Flóriánt. A nagyszülőkkel egyáltalán nem foglalkoznék, majd megszokják, és ha nagyon nem tetszik szólítsák édeskisunokámnak. :)
2017. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Héliosz, Ezra, Dagobert: ne haragudj, de ultra gáz...

Farkas: kisfiú; bizonyos életkorokban szét fogják cikizni ezzel a névvel. Kis korában az állat asszociáció miatt; nagyobb korában meg a 'farok' miatt...

Marcell, Márton, Flórián, István abszolút jó nevek.

Nektek kell megegyezni, ne törődjetek másokkal!

2017. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az Ezra nekünk is listás volt, azt adnám mindenképpen! Utána a Marcell ami még tetszik, Márton nem, a Dagobert szörnyű, a Farkas, Jácint nem szép. Az Elemér és Géza szintén szörnyű. Flórián nem rossz, ismerek 2-t is, nem divatnév, de nem is túl extrém.
2017. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%
Egyedul a Marton a normalis nev.
2017. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

En sosem hittem volna hogy a Heliosz nev tetszik barkinek (hacsak nem gorog az illeto). Vegulis a nevvel csak az a baj hogy elkepzelni sem tudok olyan vezeteknevet amihez passzol (ismet kivetel ha gorog a vezeteknev).

A Jacint sztem annyira nem rossz es az Ezrat meg sosem hallottam de teljesen vallalhatoan hangzik.

Farkast nem adnek a jelentese miatt. Dagobert csak kulfoldi vezeteknevhez passzol es ugye mindenkinek a Kacsamesek jut eszebe.

2017. ápr. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mind anyakönyvezhető fiú név. Nem értem akkor minek engedélyezték, ha ennyire gáz sokak szerint. A Farkas egy ősmagyar név és egyik kedvenc élőlényem, de belegondolva tényleg lehet csúfolni. A Kacsamesékről is megfeledkeztem. A Héliosz mindig is tetszett. Sok görög név tetszik. Azt gondoltam, hamár lehet egy lány Zoé vagy Kloé, akkor miért ne lehetne Héliosz egy fiú. A Géza, Elemér nagyon nem tetszik. A Marcellt tényleg hallom mindenhol. Mártonról pedig egy gúnár jut az eszembe. Nekem a különleges nevek tetszenek. A virágnevek nagyon. Jácint, Flórián vagy Ezra részemről, amiben kiegyeznék. Nem csúnya a Sándor, István, de mai gyereknek nem adnám.
2017. ápr. 27. 09:08
 18/22 anonim ***** válasza:
Marcellt vagy Flóriánt választanám.
2017. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt azert gondold at, hogy kiabalod a jatszoteren h Helioooosz...oke tegyuk fel hogy teged nem erdekel masok velemenye (de akkor nem tetted vna fel a kerdest), de amikor mar az 50. kismaman latod, hogy furan nez rad es a gyerekre, hidd el idegesiteni fog. Nekem se esik jol mikor kerdezi hogy hivjak a babamat es megmondom es latom a fejen hogy "de hulye nev", mikozben azt mondja eroltetett mosollyal hogy "de szep nev"
2017. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A nagyszülők véleménye ne számítson. Ha a Flórián tetszik neked és a férjednek, meg van a válasz. ( Szerintem szép név, és manapság nem is tucat. )
2017. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!