Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudjuk eldönteni a nevét?

Nem tudjuk eldönteni a nevét?

Figyelt kérdés
A férjemnek a Marcell és a Márton tetszik, de szerintem ezek túl divatnevek és nem is tetsznek. Én Hélioszt vagy Ezrát szeretnék. Pár napja megtetszett a Dagobert, a Farkas és a Jácint is. Anyósom Gézát a férje vagy Elemért az én férjem után. A Flórián tetszik a férjemnek és nekem is, de az anyós undorában köpött eggyet, amikor felvetettük neki. Az após szerint is b*z*s és az én szüleim szerint is, akiknek mellesleg az István és a Sándor tetszik.
2017. ápr. 26. 14:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Legyen a Flórián, a kompromisszumos megoldások közül még ez vállalható, bár nem tetszik ez sem. Oké hogy mai gyereknek nem adnál Istvánt vagy Sándort, de Hélioszt meg Ezrát szerintem semmilyen gyereknek ne adj, mert nagyon gázak.


Sok név anyakönyveztethető, és ezek közül több a gáz, mint a normális. Ha már nem tetszenek a normális, férjed által talált nevek, akkor legyen Flórián. A gyerek érdekében kérlek.

2017. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hélioszt nem adnám, a Flórián okés.


Ezra csajos, Dagobert, Farkas és Jácint omgott - a Jácint bzis.


Egyébként nem tök mindegy, mit gondolnak? Ezek közül a Florian a legjobb, szerintem, de TE döntötök, és pont.


Nekünk ha lány lesz, Mikolt (a párom kedvenc neve), és senki véleménye nem érdekel.

2017. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!