Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te szülnél gyereket spermabank...

Te szülnél gyereket spermabankból, ha nem lenne férjed?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 19:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
59%
Ez igaz, de én ezerszer inkább azt az alternatívát választanám, hogy legalább ismerjem valamennyire a pasit külsőre, belsőre. Én nem kérnék gyerektartást, ha szándékosan esnék teherbe, de az lehet, hogy sok nő pedig igen. Mondjuk ha jogilag lehetne rendezni, hogy xy vállalja a donorságot (nem az apaságot), akkor meg lenne oldva a helyzet és nem kellene "titokban" teherbe esni, mert lehet, hogy önként vállalnák a donorságot lemondva a gyerekről.
2017. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen, én is megértem, én írtam korábban, hogy ha már nem szerelemből szülnék, akkor MINIMUM külsőre lenne egy rakás elvárásom mintegy kompenzációként, de azért tényleg elég visszás ez a teherbeesős és eltűnős dolog minden szempontból.
2017. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!