Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 héttel szülés után el lehet...

4 héttel szülés után el lehet kezdeni a has-comb-csípőfeszesítő gyakorlatokat? (Rubint Réka dvd-re)

Figyelt kérdés
Sajnos már nem szoptatok, spontán szülésem volt
2009. aug. 10. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a 6 hetet, addig pihenj. Aztán úgyis látod, mi esik jól, mi nem.

Én is rékázok a babám 6 hetes kora óta, én még szoptatok is, a tejemnek semmi baja a tornától.

Szia, grat a babához!

2009. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én négy héttel szülés után kezdtem el, nem éreztem, hogy ne bírnám. Hozzáteszem, hogy engem egyáltalán nem terhelt meg a szülés, gátvédelemmel szültem, még sebem sem volt, már másnap úgy pörögtem, mintha nem is történt semmi. A vérzésem három hét után múlt el.

Szerintem ha nem bírja a szervezeted, azt úgyis érezni fogod és akkor abba hagyod.

2009. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!