Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzatok mikor szokott menni...

Hozzatok mikor szokott menni a vedono?

Figyelt kérdés

10 hos a babam,mindig reggel 9-10 fele jon,amikor alszik,vagy nyugos,mert almos. Megjegyezte a multkor,hogy remeli fent lesz legkozelebb,amikor jon. Amikor hozzatok megy,mit szokott csinalni a baba?

(babam elallitotta a billentyuzetet angolra,ezert nem tudok ekezetet irni )


2010. máj. 15. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy jöjjön előbb vagy később. Szerintem neki mindegy, hogy előbb a Pistihez megy és utána a Marcsához..

Amúgy hozzánk általában ebéd előtt ér, és azért is siet, hogy tudjam a nagyobbat etetni-altatni.

Nagylányom imádja, mutogat neki játékokat, meg mindent , a kicsi meg csak 10 hetes, vagy alszik, vagy ha nem, megvizsgálja, megnézi a bőrét, hogy tartja a fejét...stb.

2010. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A miénk úgy csinálja,hogy bevásárláskor,utcán ahol összefutunk ott kérdezi mizu jól vagyunk?..és valamelyik nap hallottam,hogy azt is beírják mintha járt volna nálunk.
2010. máj. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2 éves korig házhoz jött. 8-9 felé, ha aludt míg kicsi volt, beszélgettünk! Legjobb védőnő a világon! Mindenkinek ilyen kéne!
2010. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Reggel érkezik, csak úgy, bejelentés nélkül.Apa alsó naciban szokott flangálni a folyosón ezidő tájt, úgyogy neki gyors kapkodás van:)Mi a babával korán kelünk, és a lakás is rendben, amikor betoppan.

Tanácsot nem ad, hanem ő jegyzetel, mit, hogyan, miért csinálok, milyen babaszakácskönyvet használok.A babám meg csak lesi...

2010. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hozzánk is mindig akkor jött, amikor még aludt.

Most meg elment szülni, de az utódja azóta sem jelentkezett.....

Jobb alsó sarokban az ikonok mellett van egy EN felirat, ha arra rákattintasz és a HU-t választott ismét írhatsz szép anyanyelvünkön :)

2010. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Eleinte jött 1-2 hetente. Aztán a körzeti gyerekorvosunkat lecseréltük, azóta 1x sem volt kint.

Mondjuk mi havonta bemegyünk mérésre, meg az utcán találkozunk, a másik védőnő meg a rokonom (mint utóbb kiderült), amúgy is rendben vagyunk, a tanácsainak meg a felét sem fogadom meg, amit meg is mondok neki ráadásul.


Egyébként most szerdán akart jönni, persze szokás szerin bejelentés nélkül, hát nem jött be. Altattam a gyereket, anyósom meg ezt közölte vele. Nem tanul, pedig már mondtam, hogy

1. Ne anyósékhoz csengessen, ha hozzánk jön .

2. Szóljon ide előtte, hogy itthon legyünk, meg ébren legyünk, meg felöltözve, stb... Ki nem állhatom, ha idegenek jönnek bejelentés nélkül (barátok más téma).

Volt, már hogy nem engedtem be, mert akkor indultunk itthonról, hát így járt...


Sokat nem veszítek, mert össze-vissza beszél, csak a bolti műanyag kajákat reklámozza nekem, folyton az unokájáról sztorizik, de azt meg sem hallja, hogy az én gyerekemmel mi a helyzet.

Ha alszik a gyerek, megáll mellette és ordítva beszélget. Ha etetem a gyereket, akkor beleszól, hogy a kanalat ne nyaljam le, ne úgy fogjam, meg hasonlók.


Kár, hogy nem lehet egyszerűen védőnőt váltani, a másikkal sokkal jobban jártunk volna. Hát ennyi, bocs, hogy hosszú lettem.

2010. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!