Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám pukija és széklete...

A babám pukija és széklete olyan büdös, félre ne értsen senki, nem zavar egyáltalán, csak ez normális? 8 kisbabáról van szó, aki anyatejet és tápszert is eszik? Kb. egy hete ilyen, az előtt nem volt ilyen vészes.

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez lehet, ez teljesen normális, el fog múlni.Ez az anyatejtől van. Kicsit sűrűbb(és esetleg ritkábban is kakil) is ilyenkor a kakija.Ha gondolod és a babád is elfogadja, adhatsz neki kamillát. De ne aggódj.
2008. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az övék sem virágillatu.-) Sőt, néha igen istenes szagokat produkálnak. Szoktam is kérdezni mi volt ez , mikor megette? (csak cicizik a lányom)

Változik az emésztésük, ezért lehet.

2008. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy 8 hetes vagy 8 hónapos babáról van szó?

Az én kislányom 7 hónapos, naponta 3 szor még szopizik, de már majdnen mindent eszik. A gyümölcs-kúra alatt neki is olyan büdi volt a kakija, hogy szinte elszédültem, de amióta húst is adok neki..., hát az se semmi illat!

Teljesen természetes. Nekik is szépen lassan bindul az emésztésük.

Üdv. 7 hónapos picilány anyukája

2008. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8hetes a kislányom.Bocsi egy kicsit elírtam. Köszönöm a válaszokat
2008. okt. 16. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!