Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem érzitek magatokat...

Ti nem érzitek magatokat mellőzöttnek miota megvan a baba?

Figyelt kérdés

Amiota csak megvan, mindenki csak rola beszel. Rolam senki se kerdezi meg hogy hogy vagyok. Atjonnek a rokonok, leulnek a babaval jatszani, es tenyleg, direkt figyeltem, egy szot sem kerdeztek tolem. A ferjem hozzam sem er, pedig semmit nem valtoztam. Rakosgatja ki buszken a kepeket kozossegi oldalakra, de en egyiken sem vagyok rajta. Baratnoim nincsenek,nekik is egy idoben lett gyerekuk velem es teljesen elszigetelodtek ok is, meg egyfolytaban csak rivalizalni akarnak.

Mitol van ez? Fog valtozni?


2017. máj. 1. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi idős a gyerek?

Mi az, hogy hozzád sem èr a fèrjed? 6hètig nem is nagyon kène.

2017. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi idős a baba?

A férjeddel ülj le beszélgetni. Büszke, de ez ne állandósuljon nála, ti egy család vagytok.

A nagyik, rokonok meg ilyenek, rosszul eshet de meg lehet szokni. Nekem a gyerkőc 20 hónapos, mikor anyukám megjelenik a gyereknek is megszűnök létezni én meg kihasználom. Anyámhoz úgy se tudok szólni egy szót sem, mert úgyis a gyerekkel van elfoglalva. Én meg simán csinálok ezt azt, ha kell valamit, vagy amihez éppen kedvem van. Pl leülök olvasni. Persze eleinte rosszul esett, de az régen volt. :)

Barátom se maradt, sokukkal tartottam a kapcsolatot a baba pár hónapos koráig, de ahogy írod, addig a rivalizálás, egymáshoz hasonlítgatás egyebek, kinek van ehhez kedve..


Ez jó amúgy, tényleg mindenki csak a gyerekről beszél, de ha meg esetleg megtanulsz ezzel élni és elfogadod, hogy csak róla lehet másokkal beszélni meg az a baj, hogy nekünk ez az egyetlen témánk..

2017. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat ez az, majdnem 1 eves...nem ertem mi tortent. A szuleim egyszer meg is jegyeztek h en mar nem szamitok mert mar csak a gyereknek kell elnem. 28 vagyok. Nagyon rosszul esik.
2017. máj. 1. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ès 1ève nem volt szex,semmi köztetek??
2017. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Csak anyósom toj le, amióta megvan a gyerek, de őszintén ezt nem is bánom. :) Mindenki más számára ugyanúgy fontos vagyok.
2017. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
A párom elhagyott miután megszületett a gyerek, és semmi segítségem. Szóval igen, eléggé mellőzöttnek érzem magam, mivel a fiamon kívül nincs már senkim.
2017. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Nemrég gondolkoztam ezen,amikor anyósom kocsival vitt haza bennünket és kivette a Férjem a gyereket a kocsiból és nálam 3szatyor de nem segített volna anyósom...bezzeg mikor várandós voltam.

Kb meg sem kérdezi senki hogy tudok-e pihenni Napközben vagy hogy bírom az egészet stb.

26 vagyok első gyerek.velem foglalkozik a Férjem rendesen a családomnak nem csak a gyerek létezik de a másik oldalról....

2,5 hónapos baba

2017. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekem 6 honapos koraban hagyott ott a ferjem. Ugyhogy igen, mellozottnek erzem magam.

Viszont sok uj baratsagot kotottem!

2017. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

1 évesek az ikreim és pont 2 éves a nagyobb gyerekem. Nekem hatalmas szerencsém volt a családdal. Segítettek mindenben.

Amikor hazamentünk az ikrekkel a párom rengeteget dolgozott. Nem tudott kelni éjszaka vagy rengeteget segíteni. Ezért anyósom és anyukám felváltva nálunk aludtak, főleg, hogy a nagy is éppen pár nappal előtte töltötte az 1-et, még ő is kelt éjszaka. Aztán eltelt pár hét és belerázódtam, kértem őket, hogy inkább napközben jöjjenek. Azóta megint fordult a helyzet délutánonként jönnek a mamák általában. Nekik is jobb, mivel dolgoznak ők is. Most úgy van, hogy azokon a napokon, amikor edzeni járok, akkor jönnek. Így másfél órára teljesen ki tudok kapcsolódni egy héten többször is. A nagy bölcsis lett, nagyon szeret járni, csak néha van sírás, az meg szerintem normális. Bár így is van dolgom a két kisebbel.

A párom a kezdetektől sokat dolgozik, este alig látja a gyerekeket, mivel korán fektetem őket. Így viszont van időnk egymásra. Nálunk a szex annyiban változott, hogy kevesebbszer van, viszont jobb.

Nagy a család és vannak nővéreim, unokatestvérem. Velük vagyunk jóban, átjárunk egymáshoz, van hogy a gyerekeik is nálunk vannak, vagy az én nagyobbam megy hozzájuk. Barátnőimnek nincsenek még gyerekeik, de az igazi barátnőim járnak hozzánk, edzeni is együtt megyünk legtöbbször és csinálunk programot a gyerekeim nélkül is, sőt csak így.


Nekem szerencsém volt, de láttam a másik végletet. Idővel minden esetben úgy láttam, hogy jobb lett. A nővérem nagyon fiatalon szült 36 éves és a lánya már 14 a fia 12. Annyira jó látni, hogy ő most újra fiatalnak érzi magát. Végre kicsit más, és nemcsak anya, hanem nő is. Amikor otthon volt is nőies volt, figyelt magára, de most már a kapcsolataira is van ideje. Változni fog ez biztos!

2017. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk mondd meg a férjednek, hogy a mi a problémát.

egy éves a gyerek, egy szombati napra otthagyhatod a férjeddel és elmehetsz mozizini vagy akárhova kikapcsolódni

2017. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!