Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozható kiságy, ami összecs...

Hordozható kiságy, ami összecsukható?

Figyelt kérdés

Ilyent szeretnénk a babának, mert sokat fogjuk magunkkal hurcolni. De engem nagyon zavar, hogy egyáltalán nem találom stabilnak. Sima vékony az alja, benne van ugyanolyan anyagban valami kemény, de alulról a cipőm orrával fel tudom emelni.

Akinek van ilyen, elég stabilnak tartja? Vegyünk bele kókuszmatracot? Vagy jó lenne így?



2017. máj. 5. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Családban van már ilyen és apukának át kellett alakítania - egy fa lappal erősítette meg az alját, mert másképp ha a gyerek feláll benne, lenyomja az alját és elveszti az egyensúlyát.. Akkor alvásnál is lehet gond az instabilitás miatt..


De szerintem biztosan van olyan, ami meg van erősítve. Én biztosan olyat vennék. Vagy igen, plusz egy matracot bele.

2017. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk van utazóágy, nem kókuszmatracot vettünk bele, mert azt nehéz lenne szállítani, hanem összehajtható matracot. Brendonban van ilyen. Kb 5 cm vastag. Jól alszik benne a baba, nagyszülőknél és nyaralásoknál használjuk.
2017. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!