Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiúnak vehetünk...

9 hónapos kisfiúnak vehetünk már kiságy helyett rendes gyerekágyat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 8 hónapos, nem tudom elképzelni, hogy gyerekágyban aludjon. Tuti kiesne, mert átmászna a szélén.

Egyébként sok olyan rácsos ágy van, aminek az egyik oldaláról később leveheted a rácsot, és így gyerekágyként is használható egy ideig még. Miénk is ilyen, Ikeában vettük, de szerintem máshol is lehet ilyen funkciójút kapni.

2016. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korai... 9hónapos? Az èn fiam most 8hós de megállás nèlkül kúszik-mászik álmába, most meg kapaszkodva fel akar állni.. Èn biztosan nem mernèm sima ágyba altatni. Barátnőm kislánya másfèl èves koráig kiságyba aludt
2016. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Bella169 ***** válasza:
100%

Én nem tenném át rendes kiságyba

10 hós, 70*140-es nagy rácsos ágya van, de nincs az ágynak olyan négyzetcentimétere amit nem jár be egy éjszaka alatt álmában. Sőt néha fel is áll félálomba majd visszafekszik. Tuti lepotyogna, vagy átesne a leesés gátlón.

Nekünk olyn a kiságy, hogy egyrészről később ifi ággyá alakítható ha lekerülnek a rácsok, de az egyik rácsos oldalon is van 2 olyan rács ami kivehető így ki be tud közlekedn, de még azt se merem kivenni.

A kiságy a húgomé volt. Ő 3 éves koráig használta rácsosa, és tök jól elvolt benne. Szerintem mi is ovikezdésnél fogjuk átalakítani ifiággyá, vagy ha netalántán akkor jönne a kistesó akkor kap rendes kiságyat, ezt meg használja majd a tesó.

2016. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 9 hónapos lesz és amint felkel fel is áll. Gondolom próbálna lemászni, ha lenne lehetősége. Így nem cserélném még le a kiságyat.

Miért gondolkozol ebben?

2016. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én még nem tenném át.

a lányaim két évesek voltak, amikor rendes ágyat kaptak, így is néha-néha leesnek, csak hát ugye nem mindegy, hogy mekkora a gyerek, aki leeseik..

plusz szerintem ilyen pici korban még szeretik, ha kicsit több körülöttük a korlát, ők is jobban érzik magukat

2016. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

9 honaposnak? Es majd ha felall arccal elore zuhan ?

Nem ertem, hogy gondolhatsz ilyet.

2016. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljességgel kizárt, hogy jó lenne 9 hónaposnak a sima ágy.

Biztosan nem cserélném le.

Fiam augusztusban lesz 2, mostanában kezdtünk el beszélni róla, hogy lehet lassan kap másik ágyat, de nem égetően fontos, teljesen jól funkcionál még mindig a kiságy.

2016. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az gyerektől fugg, az en lanyom rengetegszer ébredt, aztan egyszer egy ismerősnel aludtunk es csak francia agy volt, azon aludt egyedul. Egyszer sem kelt fel, hazajöttünk, megkapta az egyik kanapet 140x200. Azota atalussza az ejszakat,11 honapos volt ekkor, most 3 eves. Meg sosem esett le, de nagyon jókat alszik.


Attol fugg a gyerkocod hogy alszik a kisagyban.

2016. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam akkor kapott rendes gyerekágyat, amikor már tudott járni. Tehát kb. 12 hónaposan. Fel is tudott rá mászni és le is tudott mászni róla. Mondjuk a lemászásnál néha felakadt a lába és kiterült, de ez nem vette el a kedvét. Néhány hónapig körbepárnáztuk az ágyát, hogy ha esik, akkor ne a kemény földre essen, de nem volt rá szükség. Szóval szerintem legyen meg az az ágy és majd látod a mozgásfejlődésén, hogy mikor alaklmas rá, hogy használja is!
2016. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9 hónaposnak még nem vennék, majd olyan 1,5 éves kor körül legkorábban.
2016. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!