Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes baba mit kelleni...

11 hetes baba mit kelleni csinalnia?

Figyelt kérdés
Voltak nalunk babanezobe es olyan kerdeseket kaptam h mit tud mar? Hulyen ereztem magam. Mit kellene csinalnia? Megfogni jatekot? Mikor fordulnak el? Ilyesmire gobdolok
2017. máj. 6. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Hason fekve már emelnie kell a fejét, balra- jobbra fordítania.

Már nyúl a játékok után. Fejét megtartja, és ha állásba emeljük akkor kirúgja magát.

2017. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban leginkább csak nézelődnek a babák. Hasra téve emelik a fejüket. Kb. ennyi.


Ezen túl beszélhetsz arról, hány pelenkát használsz el egy nap, hányszor ébred az éjjel, ilyesmi.

2017. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogni is szoktak már még azon felül amit az 1-2.válaszoló leírt.
2017. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mosolyog. Szepen tartja a fejet hason es kezben is. Jatekok irant is kezd erdeklodni mar megloki oket.(veletlen) akkor eljezegeti oket. Ha furdetem akk kirugja magat ugymond. Ha fekszik kezet labait emelgeti. Lerugja magarol a takarot. Itt ott ugyvedzem eszre kovet aszemevel pillanatig. Hafekszik es huzom fel mar itt ott emeli a fejet.

Nincs elmaradva vagy ilyesmi akkor ugye?

2017. máj. 6. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden oké a kicsiddel, ne félj. Amikor a mi babánk ilyen kicsi volt és ilyen kérdésekkel traktáltak minket, akkor mi poénból azt válaszoltuk, hogy már folyékonyan beszél, ír és olvas szuahéliül és óarámi nyelven, most a reativitás elméletet tanulja.
2017. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

elmaradva egyaltalan nincs.

de pl a kisebb lanyom mar forgott ennyi idosen oda vissza. a nagy ellenben 7 honapos koraban fordult at eloszor...szoval nem egyformák, gondolom csak ezért - illetve ennek tudatában - kerdezte aki kerdezte

2017. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom. En nem hasonlitgatom meg idegesitem magam ilyesmivel. De milyen kerdesek mar h mit tud.. meg mikor babakocsiba meglatja vlki-kislany,kisfiu?! Szegeny gyerek ennel rozsaszinebb nem is lehetne. Mondom kisfiu. Erre akk miert van rozsaszinben?!.. no comment. Persze h kislany..

semmit se lehet eroltetni majd szepen fordul meg fog jatekokat ha majd akar.. szerintem.

2017. máj. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!