Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy elfogadja...

Mit csináljak, hogy elfogadja 3 hónapos kisbabám a tápszert? Nem akarja megenni. Csak szopizni hajlandó, de már nincs elefendő tejem.

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

honnan gondolod,hogy nincs eleg tejed?

ha minnel tobbet cicil,annal tobb lesz,csak haggyad hagy ciciljen sokat,amugy a babak milyen okosak,az anyatej olyan mint a vanilia,a tapszer rosz izu,meg meg budos is,a babadnak is persze jobban izlik az anyatej.

2008. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Honnan gondolja...? Hát csak tudja, hogy van-e teje, vagy nincs!

Esetleg az anyatejgyűjtő állomásról szerezhetsz be (drágán), lehet, hogy ezt jobban elfogadná a babád.

2008. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
sok anya esik abba a hibaba,hogy ugy gondolja hogy nincs teje,es tapszerrel kezdi tomni a gyereket,mikor bosegesen lenne teje,van aki nemtudja ezt.
2008. okt. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Kedves első válaszoló!Sztem onnan tudja,h gyakrabban van cicin,mert valszínleg nem lakik jól!És valóban nem túl kellemes a tápszer illata,az íze viszont jó!Te pedig anyuka,próbálj meg a védőnőtől vagy a dokitól tanácsot kérni,hátha ők több ilyen esettel találkoztak,mert itt még nem láttam ilyen kérdést,ezáltal választ sem.És ne idegeskedj,az csak ront a helyzeten.5 hós baba anyukája
2008. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Kedves utolso valaszolo,llehet csak azert akar tobbet cicin,lenni,mert epp olyan napja van es cicin megnyukszik,vagy csak epp szomjas,sorolhatnam meg.
2008. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Sztem,ha csak 1 napig fordult volna elő,nem ír az anyuka!
2008. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Nekem is ez volt a gond az első babámmal, mikor tápszeres lett. nálunk az vált be, hogy apa adta neki, mert tőlem nem fogadta el. Mikor már úgy-ahogy megszokta az új ízt elfogadta tőlem is. Rajtam érezte a tej szagát, de csak sírt cicin, mert nem jött csak néhány korty.


(egyébként bírom, hogy az ilyen kérdések mindig arra vezetnek, hogy néhány ember egymásnak esik, mert nem tudják elfogadni, hogy NINCS, ezáltal rossz érzést keltenek azokban, akik nem tudnak szoptatni. Lehet lepontozni nyugodtan, úgyis van valaki, aki előszeretettel teszi ezt a válaszaimmal, mert azt hiszi a toplistára gyúrok :)


Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. okt. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

És milyen tápszert esztek? Nekünk a dokinéni a múltkor valakinek a humana-t írta fel, állítólag annak van a legjobb íze. Mi bebát használunk. Esetleg, ha az "apa adja" nem jönne be, próbáljatok mást felíratni. (a HA-s tápok egyébként kesernyések)


Judy (előző válaszoló)

2008. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Látom megint kezdődik a tápszerelleni mizéria…

Pedig én azt hittem itt kérdezhetünk és kapunk segítséget a tapasztalt anyukáktól nem letolást…(provokációt)


Kedves kérdező: én azt javasolnám hogy fordulj orvosodhoz vagy a védőnőtől is kérhetsz tanácsot!


Szia Judy!

Mi is tápszeresek vagyunk 2 hete, MILUPÁT HA-t használom. Én is azt tapasztaltam hogy picit kesernyés, most hogy mondod megkérdezem a doki-nénit , és megkérem hogy olyat írjon aminek jobb az íze. Picinyem ezt is megeszi semmi baj nincs vele, de ha van más alternatíva és jobb akkor miért ne.

2008. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Onnan tudom, hogy nincs már elég tejem, mert minden alkalommal mérem mennyit eszik a babám, éjjelente fejem, ott is látom, hogy 200 ml helyett 40 ml jönm illetve érzem a mellemen.. sajnos. pedig fejem 3 óránként, iszom teát, illetve sokat van a cicmen a babám..
2008. okt. 15. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!