Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos a babam, ilyenkor...

3 honapos a babam, ilyenkor mit adtok a ti babatokra?

Figyelt kérdés

Ilyen idoben mibe öltöztetitek? Mar eleg meleg van es nemtudom h kell e ra adnom meg sapkat vagy mar nem? Illetve hogy milyen takaroval takarjam ha megyunk setalni?

Ma votl rajta vekony sapi de beizzadt a fejecskeje. Egy vekony body votl rajta meg egyrovid ujju a bodyn. Es egy kisnaci keg egy takaro. De melegek voltak a kezecskei is elegge. Köszönöm aki megtisztel a valaszaval.


2017. máj. 14. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

5 hónapos kislányomra még adok egy nagyon vékony, tavaszi sapkát.

Rövidujjú body, egy vékony hosszúujjú pólóval, farmer (vagy melegítőnadrág, legging), zokni, kiscipő.


Egy vékony takaróval a kis lábát még betakarhatod nyugodtan, de ha láthatóan melege van, nem szükséges az sem. A lényeg, hogy plüssös- kötött ruhákat, takarót ilyenkor már mellőzd.

Nagyjából úgy öltöztesd, ahogy te is felvagy öltözve.

2017. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálatok hány fok van?

Nekem 4 honaposom van. Vékony sapiban , rövid és hosszu ujjú bady, vékony gombos pulcsi, nadrág és kis pléddel a pocak betakarva. Egyáltalán nem volt igy melege. ( Nyíregyháza)

2017. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

26 fok volt ma Budapesten. Lehet en kicsim nem birja a "meleget" mert izzadt a kis feje a sapiban pedig vekony.

Vegulis igen egy rovid ujju egy hosszu ujju meg naci volt rajta kis zokni es cipocske.

2017. máj. 14. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiam pl nagyon ki tud melegedni. 4 hónapos.

Sokan meg is néznek minket, de nem érdekel, tudom, hogy ha másképp öltöztetem beizzad.


Tehát:

rövidujjú body, nadrág, zokni és egy kis cipő vagy szandál. Semmi mást nem kap. Van hogy cipő sincs rajta, mert könnyen vizesedik a lába, ebben a melegben inkább levegőzzön. Sapit akkor kap ha szeles az idő, illetve hosszú ujjú felsőt vagy cipzáros pulcsit a body-ra ha már 18-20 fok körül lenne, nem felette.

Mindig magammal viszem a sapkát és a pulcsit, mert változik az időjárás, de alapvetően nem bonyolítom túl. Úgy öltöztetem mint magamat.


Ha nem sír, elvan, nem nyűgös akkor a babádnak is úgy jó az öltöztetés ahogy éppen csinálod. De szerintem a takarót elhagyhatod 20 körüli fokban. Ha fázós akkor tényleg inkább valami vastagabb nadrágot adj rá. De kiemelem: Te ismered őt, te látod a reakciót :)


Takarót csak 13-15 fok körül használok, de az is vékony. Ne szokjon hozzá hogy tavasszal is tél van :D

2017. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Itt állandóan fúj a szél. Ha napon vagyunk meleg van ha mwg árnyékában hűvös. A pocakját mindig betakarom. Igy is sokat sir miatta. Meg a sapit sem tudtuk elhagyni egyszer sem a szél miatt.
2017. máj. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!