Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujszülött baba keservesen...

Ujszülött baba keservesen ordit minduntalan ha ki akarom vinni, mozesben es autosülesben is. Nem alszik el es nem is lehet ilyenkor megnyugtatni. Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Kellemes az idö, evett, aludt... Ugyanezt csinalja a kisägynäl. Nem äll le, igy velem alszik ejjel nappal, egyedül nem... Nem igy terveztem..
2017. ápr. 21. 23:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Hordozo kendot probald ki.

Egyszeruen veled akar lenni.

2017. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Én inkább pólyával próbálkoznék először.
2017. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Kilenc hónapig egyfolytában veled volt, hallotta a szivverésed, semmiért nem kellett megdolgoznia, mindig azonos volt a hőmérséklet, nem volt éhes vagy szomjas, nem volt tele a pelus.

Most minden megváltozott. Adj neki egy kis időt az aklimatizálódásra.

Az én fiam lassan 3 hónapos, most is utál kint lenni. Eleinte üvöltött, most már nézeget, de aludni nem szeret sem a mózesben, sem az autósülésben. Minden idegesíti, ha süt a nap, ha fúj a szél, ha hideg van, ha meleg van. 😀

2017. ápr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

" Ujszülött baba keservesen ordit minduntalan ha ki akarom vinni, mozesben es autosülesben is. Nem alszik el es nem is lehet ilyenkor megnyugtatni. Mitöl lehet ez?"


Mitől lehet?? Pl.mert újszülött??

Nem így tervezted? Hát ideje akkor aktiválni a B tervet,ha már ennyire tervezted.

Hordozókendőt próbáld meg.

2017. ápr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Figyelj te taplo, ötleteket, tippeket v artam, amit köszi, de masoktol megkaptam. Nem tudom te anyad mennyit tudott a gyereknevelesröl, mivel te eleg pofatlan vagy. Gratulalok!
2017. ápr. 22. 08:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Van mar 2 gyermekem, öket ki tudtam vinni, ök is sirtak, de nem ilyen szinten. Kendöt nem hordtatok egyenlöre, mert csäszär lett a vege...
2017. ápr. 22. 08:30
 7/15 A kérdező kommentje:
A polya jo ötletnek tünik, köszi!
2017. ápr. 22. 08:32
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
A kendonek semmi koze a csaszarhoz, 6 nappal a csaszar utan mar kendoztem.
2017. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ordított az enyém is, ennek ellenére kimentem vele babakocsival, ordított aztán felvettem és ezt játszottuk, aztán 2 hónapos korában màr elaludt a sarkon. Eleinte a fürdésnél is ordított, aztán megszerette. Türelem, még kicsi.
2017. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1 éves a gyereked és már van egy újszülötted is? Csak ismerős a nicked onnét tudom.

Kösd magadra így legalább tudsz a többi gyerekeddel is foglalkozni.

2017. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!