Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukák írnátok akiknek...

Olyan anyukák írnátok akiknek rossz evő a babájuk és nem nagyon gyarapszik?

Figyelt kérdés
Hány kgmal született a baba, mennyi idős most, ill. hány kg. Az én kisfiam 4 hónapos és nagyon rossz evő, alig eszik próbálhatok bármit... Megnyugtatásul írna aki hasonló cipőben jár? Vajon a hozzátáplálással jobb lesz?
2017. máj. 15. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy bármit?! hónapos.Ergó vagy anyatej vagy tápszer.Mennyit eszik?Hogy gyarapszik?
2017. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány kiló? Mennyivel született? Miből gondolod, hogy nem eszik eleget? Az én 3 kilósan született lányom 4,8 kiló volt ilyenkor, a szintén 3 kilósan született fiam 6 kiló. Egy évesen pont ugyanakkorák voltak (kb. 8,5 kiló) Normálisan evett anyatejet mindkettő.
2017. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy bármit, hogy szopiznánk, eszik pár percig aztán kiköpi tekereg, hátrafeszíti magát. Akkor pózt váltunk, büfiztetek, átmegyünk a másik szobába... 3260 született, most 4 hósan 6400 gramm, de az utóbbi egy hónapban csak 300 grammot hízott, és már 2 hónapja megy ez a rituálé a szopikkal.
2017. máj. 15. 14:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a súlya.Fél éves korára kell megduplázni a születési súlyát.Lehet gyorsan végez.Az én lányom is ilyen volt.Pillanatok alatt végzett a szopival.
2017. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Mérek minden kajcsit, kell a 40 perc és még így sem eszik túl sokat...
2017. máj. 15. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek méred?Csak sztresszeled magad.Gyarapszik a súlya rendes ütemben.Dobd a mérleget a francba.A súlyából látszik,hogy nem éhezik.
2017. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kikicsajxi ***** válasza:
Márc.2.án született ("koraszülött"de közben nem az èn a terhessèg 40.hetèben szültem de a fèlig ès szülès elött teljesen leszakadt placenta nem látta el a babámat ès 36hètnek felelt meg a gyerek) 46cm-el ès 2200g -mal született intenzivre került mivel majdnem elvèzeztünk. Addig nem volt az evèssel mert anyatejes volt. Miután hazavittük elapadt a tejem (mivel az elsővel sem volt tejem kèrtem tápszer receptet) Milumil pregánt írtak fel. Annyira rossz evő volt ès amit megevett visszajött neki hogy 3hetesen már a 2000g-ot sem èrte el. Vissza kelett vinni a korházba elküldtek minket mindenfèle vizsgálazra de semmit nem találtak. Szinte eggèsz nap aludt úgy felkelteni hogy egyen az aztán ki is jött belöle teljesen. Hugomnak a lámyátol maradt egy bontatla Beba ha tápszer amit odaadott kíváncsiságkèpp adtunk neki ès nem hányta ki. Most lesz a hèten 10hetes ès 4kg fölött van a súllya. Próbálj másik tápszert hátha Nektek is beválik.
2017. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 4 hónapos, 3550 grammal született, most 6300 gramm, körülbelül egy súlyú a te babáddal. Evés után nem sír, jókedvű, az éjszakát 2 hónapja végig alussza. Sem a gyerekorvos, sem a védőnő szerint nem sovány,úgyhogy nem stresszelek rajta. Tudom, hogy más baba ilyenkor már 8kg, de nem érdekel. Van egy 5 éves lányom is, ő sem nagy evő, nála még idegesítettem magam ezen,de már nem. Ő magas, vékony, de a határon belül van. A felnőttek sem egyforma alkatúak.
2017. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Totál jó súlyban van, szerintem ne mérd, attól csak meg lehet őrülni. A babák se egyenletesen híznak, hol többet, hol kevesebbet.
2017. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fiam 3360 grammal és 55 cm-vel született, most júliusban lesz 2 éves, és csak most érte el a 10 kilót és kb. 82 cm. Szóval kicsinek számít, pedig mi szülők átlag magasságúak vagyunk a magunk nemében, és a felmenők is.


Világ életében rossz evő volt. Órákat lógott a cicin, de lusta volt szopizni folyamatosan 10 percet is, így mindig úgymond éhesen aludt el, emiatt 5-10 perceket aludt csak, a cumit alapból nem fogadta el se tápszerrel, se lefejt anyatejjel. De próbálkoztunk kanállal, itatópohárral, hátha. Szóval, ha rajta múlt volna, éhenhal.

3 hósan elkezdtem adni neki Sinemilt, hogy valami tartalmas is legyen benne, ami kitart fél órát, és 4 hósan hozzátáplálni, vagyis inkább kóstoltatni.


Egy teljes üveg bébiételt átlag 7-8 hósan megesznek, ő kb. egy évesen volt rá képes. És az az érdekes, hogy nem válogatós, szereti az ízeket és mégis annyit eszik, mint egy kanári.


16 hósan vettem el tőle a cicit, és akkortól aludta át végre az éjszakát, max. a fogzás szólt közbe.

2017. máj. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!