Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel éjjel enni ha...

Miért kel éjjel enni ha nappal elvileg jól lakik?

Figyelt kérdés
A lányom elég jó evő, 8 hónapos, reggel szopizik 6.00kor, aztán 8kor megeszik zabos gyümiből 70-100 gr körül, aztán 11kor zoldségpuréből 100 gr korul, aztán 14.00klr szopizik és utána iszik még 150 ml tápszert, 17.00 körül zabos gyumolcs 100 gr korul, majd 20.00kor iszik 220 ml tápszert....van neko egy novere o fele ennyit se evett, nincs a hugi se korlátozva, azért eszi ezeket a menyiségeket mert tobbet nem kér. elvileg tehát jól lakik nap kozben. mégis felkel 3 fele szopizni éjjel...ha mazlim van kis nyekergessel visszaalszik, vagy adok neki vizet, ha nincs - es ez a jellemzo - meg kell szoptatni. ha nem teszem utama 4.00kor ismét felkel és ígY tovább, míg meg nem etetem...sokszor felkelti az ebredesevel.a.tesojat is, szoval nagyjabol 3ig tudok aludni es mindennap utana mar egyik gyerektol a masikig rohangalunk a ferjemmel, na szoval.jo lenne ha valahogy mar ataludná az ejszakát..cumizik egyébként. van valami otletetek erre?
2017. máj. 16. 03:37
 1/7 anonim válasza:

Talán azért, mert meg is emészti...?

Ennyi erővel senki ne akarjon egynél többször enni életében, elvégre "már jóllakott".


8 hónapos -- ilyenkor még ritkán alusszák át az éjszakát, még fel kell kelni hozzájuk; ez anyaként evidens. Majd eljön az a időszak is, amikor már nem kell, ne siettesd.

2017. máj. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó de érted én is ha nem vacsizok, akkor se kelel fel éjjel, vagy ha igen akkor iszok.vizet es kesz. ő meg kel pedig csomor eszik
2017. máj. 16. 05:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok zabos gyumolcs? Husok, fozelekek? Szerintem ezek mind nagyon konnyen emesztheto es gyorsan kiurulo etelek. Az enyem 11 orat alszik ejjel felkeles nelkul, 8 hos es kint van egy csomo foga, sose kelt fel. Szerintem tobb felet adj neki, mar mindent ehet.
2017. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mit értesz jobb féle alatt?
2017. máj. 16. 13:21
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs még foga
2017. máj. 16. 13:22
 6/7 A kérdező kommentje:
túrót most kezdtem bevezetni..rizst szoktam tenni a főzelékébe. nem tudom mi mást adhatnék még
2017. máj. 16. 13:23
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként kedves 2. leírtad a kulcsot: a tied sose kelt fel...= jó alvó. az enyém egyszer se aludta még át az ejszakat, akkor se mikor anyatejes vplt es havi 1.5 kgot hizott meg akkor se mikor estere elkedtem tapszert adni hpgy ne legyen ehes meg leszoktattam az ejjeli suru komfort cicirol stb
2017. máj. 16. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!