Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapig tart a mozgásfejl...

Hány hónapig tart a mozgásfejlődés?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 05:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hónapokban lehet kifejezni, mert az oviba is nézik pl mennyire összerendezett a mozgás. Én azt mondanám, hogy hosszú évekig.
2017. máj. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hónapokban lehet kifejezni, nemcsak az számít hogy kúszik, mászik, jár, mert az oviba is nézik pl mennyire összerendezett a mozgás. Én azt mondanám, hogy hosszú évekig.
2017. máj. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nézik?Kik?Tessék? :-D Én az alvás miatt kérdezem,merthogy éjszaka is gyakorolja,ezért álmosság van nyűg...stb.
2017. máj. 16. 06:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kik? Pl. a vedono, meg a 6 eves statuszon is!

Bocs de a kerdesed total ertelmetlen :) A mozgasfejlodes eveken at tart, hiszen a csecsemo tok magatehetetlen, a kifejlett mozgas pedig mar az egyenletes futast is magaba foglalja!

Szoval igen, evekig tart, es egyeves korig parhavonta, utana pedig evente nezik.

2017. máj. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alvásra kb a járás megtanulásáig hat komolyabban. 11-18 hónapos kor között indulnak el általában. Az enyém miután elindult még hetekig rosszul aludt, aztán pár hét múlva stabilan járt és csak a fogak áttörésénél kelt éjjel, akkor már voltak átaludt éjszakák ha nem jött foga, de sokminden más is hathat az alvásra, van baba aki eleve rosszabb alvó, lesz szeparációs szorongás stb.
2017. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a mozgásfejlődés része a mozgás összerendezése pl a hintázáshoz, kerékpározáshoz, úszáshoz... szóval szerintem olyan 8-10 évesen fejeződik be.
2017. máj. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jafnrétti ***** válasza:
58%
Szerintem nézz utána, hogy mit jelent egész pontosan a "mozgásfejlődés" kifejezés, akkor nem fogsz röhögni, ha valaki azt mondja hogy nézik a gyerek mozgásfejlődését. Bocs, ez nagyon idétlen volt.
2017. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!