Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5és fél hós babámnak jön a...

5és fél hós babámnak jön a foga, este óránként kelt sírva, pedig eddig átalutta az éjszakát. Milyen jó szerek vannak ami segít h ne szenvedjen? A Dentinox gélről hallottam, vagy van más ami jó lehet?

Figyelt kérdés
És kb mi mennyibe kerül?
2008. okt. 15. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A doki írhat fel egy ecseteleőt amit a patikában kevernek ki és kb. 200 Ft. A Dentinox nekünk semmit nem használt. A legjobb a homeos Chamomilla 15 ch golyócska és a Virbucol kúp ami színtén homeos szer. Ezek csak természetes anyagokból vannak és nagyon hatásosak. Én inkább ezeket ajánlom. Illettve szoktasd rá a rágóka használatára a babucidat, mert azzal is enyhíti a fájdalmát. Van aki Panadol szirupot ad rá de az meg paracetamol tartalmú, és van aki Nurofen szirupot. Ezek is jók, de akkor is gyógyszer. Én meg azt csak akkor adok ha nagyon nagyon muszály. Amúgy lehet még hígabb a széklete, be is lázasodhat és nekünk például a fogzástól a szermérem ajkára piros kiütések jöttek. Tehát ezekre is felkészülhetsz. Persze lehet hogy egyiket sem produkálja a babád. Hiszen minden kisbaba más és más. Én a homeos dolgokat javaslom neked. A Chamomilla Ch 15 500 Ft körül volt, a kúp pedig 1700 Ft de 12 db-os. Kitartás. 6 hós kislány anyukája
2008. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi a kúp neve Viburcol csak rosszul írtam.
2008. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!