Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napos újszülöttel leköltöz...

Pár napos újszülöttel leköltöznél pár hétre egy nyaralóba?

Figyelt kérdés
Minden van, csak nem olyan szép, új, mint egy állandóan lakott lakásban, házban és kisebb.
2017. máj. 22. 07:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Biztosan nem.
2017. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Egy párnapos újszülöttnek leginkább állandóságra van szüksége. Pont elég neki hazamenni a kórházból, nem cibálnám még el egy nyaralóba is egy hétre. Mondjuk őszintén szólva nekem se hiányzott az ugrálás császár után, pedig jól viseltem.
2017. máj. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Épp elég bajom volt, hogy fejjek, mert tejem alig volt, aztán fertőtlenítsek, aztán hogy egymásra hangolódjunk, és mikor elaludt, akkor előlről.

Ez az időszak arról szól, hogy egymásra hangolódtok, csak ti vagytok, megismeritek egymást, vmilyen napi rutint kialakítotok.

2017. máj. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Rugalmasság kérdése.

A baba nem a szobát fogja látni hanem a ti közelségeteket fogja érezni.

Ha rendszerben csináltok mindent amit később otthon is - pl 7 óra fele fürdetés utána hami - akkor szerintem tök mindegy hogy hol vagytok.

A baba titeket fog figyelni és a rendszert amit kialakítotok. Nem a lakást vagy hogy milyen a berendezés.

És akik mondjuk pont ilyenkor kénytelenek költözködni? Ők se költözzenek? :) Mert a baba nem fogja megszokni a rendszert? Nem a ház adja ilyenkor a rendszert.


Épp ezért én pl ha ilyen helyzet lenne, nem gondolkodnék. Ha van a közelben gyerekorvos, ne adj isten kórházra lenne szükség akkor azt nézném egyedül. Van kocsitok? Ha igen akkor könnyen meg tudjátok oldani a helyzeteket. Legyen az egy mit tudom én SOS mellszívó vásárlás vagy bármi..


De ez csak személyes vélemény. :)

2017. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Utolsóval értek egyet. Ha minden megvan a nyaralóban, ugyanúgy ott is van helye, ahova le tudod rakni, van a közelben szükség esetére orvos, akkor lehet hogy mennék. Egyébként miért merült fel a dolog?
2017. máj. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Barátnőmék Budapesten laknak egy forgalmas út mellett, egy olyan lakásban ami nyáron nagyon bemelegszik és szellőztetni az út miatt napközben nem igazán lehet. Ők a 3 hetes kisfiúkkal leköltöztek a balatoni nyaralójukba (júniusi a kisfiú). Oda sokkal közelebb volt az összes nagyszülő. Jó volt a levegő is. Nekik így volt kényelmes.
2017. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Persze! A nyaralot gondolom nem ugy kell elkepzelni, hogy satrattok a vadonba. A valaszolok meg gondolom meg csak lakotelepet lattak eketukben ... Sok a begyoposodott agyu itt mint tudjuk.

van egy pecsi ismerosom, a belvarosban egy kis panelban laknak. Ellenben, Orfun van egy csodalatos, emeletes nyaralojuk hatalmas kerttel. Minden van ott, mosogatogeptol, mosogeptol elkezdve, perzsa szonyegig. Na, valaszolok, hova vinnetek a gyereket nyari melegbe? Aszalodni a panelba ?

2017. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

Nem. Az otthonunk az idealis az elso hetekre.

Harom gyerekem van.

2017. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Terhesség előtt és alatt is azt mondtam, igen. Utána meg azt hogy biztos, hogy nem. Örültem, hogy lyuk van a seggemen..
2017. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Pár napossal nem, pár hetessel (+4) már lehet.
2017. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!