Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hetes baba nem igazan...

13 hetes baba nem igazan szeret hason lenni. Gondot jelent?

Figyelt kérdés
Mikor kisebb volt mindig ugy aludt. Most nem igazan szeret, nyöszörög. Hogyan ösztönözzem?
2017. máj. 24. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Felfedezte, hogy másképp is tud feküdni, most így a kényelmes. Majd ha megszokja és unalmasá válik, akkor elkezd új pózt keresni.
2017. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos,h legyen hason. Fejét emeli? Játékkal tudod ösztönözni. Ha azért nem szereti, mert gyengék az izmai, akkor tornáztatni kell. Esetleg érdemes elvinni gyógytornászhoz állapotfelmérésre és ő a gyakorlatokat is megmutatja. Mi 3 hónaposan vittük, mert utált hason lenni. Egy hónapig otthon tornáztattam és behozta a "lemaradást"
2017. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fejet szepen emeli es szepen tartsa is ha kezben van. Csak ez a hason levö dolog most valahogy a napokban nem tetszik neki. Jovo heten megyunk orvoshoz majd megkerdezem hogy mit lepjunk ..

jatekokat teszek ele meg enis ele guggolok de par percig jo csak neki

2017. máj. 24. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyem sose volt hason es nem is tettem soha hasra. Sajat magatol kezdett forogni kb 3.5 hosan. Mindig mondtak h rakjam hasra de mivel utalta en ugyan nem eroltettem. Azota 8 hos es mar butorok mellett lepeget.
2017. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiam is pont olyan volt, mint amit 4-es ír.


Nem is tettem soha hasra.

Ma már 4 éves, pont ugyanolyan, mint akik szerettek hason lenni.

2017. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!