Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etessem változatosan a...

Hogyan etessem változatosan a babám? Ha a boltból nem vehetek neki semmi gyümölcsöt a védőnőm szerint, mert nem tudni, hogy hol termelték.

Figyelt kérdés
Nem vagyok zöldségtermesztő, répán és krumplin kívül másom nincs ami saját, azon még sem nőhet fel. A bébiételeket állandóan megvenni pedig képtelenség.
2008. okt. 15. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én védőnőm ennek kapcsán jött a reform- és bioüzletekkel. De mi sem vagyunk milliomosok. Persze onnan sok minden beszerezhető lenne, ami biztos 100%-ig jó a babának. A piacokon, nénikéktől még szerintem lehet kapni "igazi" zöldséget, gyümölcsöt. Előbb-utóbb pedig úgyis azt eszi majd, amit mi...
2008. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, nem az ő pénztárcájukról van szó. Egyébként meg az "echte városi" emberek honnan vennének gyümölcsöt és zöldséget ha nem a piacról. Szerintem ne foglalkozz a védőnőddel. Keress egy olyan zöldségest, akiben meg tudsz bízni.
2008. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én védőnőm, orvosom csak a répától és a salátától tiltott el :)

Nagyon mosd és főzd a gyümiket a fiamnak semmi baja. Alma, krumpli, cékla, paradicsom... ezeket imádja :)

2008. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sütőtök, gesztenye
2008. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél neki zöldséget, gyümölcsöt boltban, zöldségesben, nem lesz tőle semmi baja, csak jól meg kell mosni, s úgy is meghámozod a többségét. Az otthoni dolgok sem egészségesebbek, mert ha szép, nagy ,s nem beteg dolgokat szeretne az ember a kertből, akkor bizony permetezni kell. Szüleim nem permeteznek otthon, meg is lehet nézni, a paradicsom mindig fekete pöttyös, lehet kidobni, a cseresznye kukacos, a káposztát megeszi a csiga, a krumpli bokor alatt kb. annyi van amennyit elültettünk :) Nagyszülők két hetente permeteznek hogy minden szép nagy legyen, de ott tényleg kifogástalan dolgok teremnek, s eddig senkinek semmi baja nem lett tőle, pedig volt hogy mosatlanul ettük. A védőnők néha hajlamosak túlzásokba esni.
2008. okt. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A piacon az öreg kis nénikéktöl vásárolok zöldséget,gyümölcsöt.én a BIO dolgokban sem bízom,jobban,mert honnan lehet tudni,hogy BIo?Mert rá van irva?
2008. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!