Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám nyűglődik,...

Csak az én babám nyűglődik, cincig-vincig egész álló nap?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos kislány! Már ott tartok hogy hirdetést adok fel aki akarja vigye! Na jo vicceltem csak. 😊

Ha évre van semmi nem jo. Egy percig nincs el magában. Állandóan énekelni kell , rázni a popóját. Hihetetlen de nem szokatás és elrontottuk. Már a kórházból igy jöttünk haza. Azota mit sem változott. Vagyvegy hete már nem alszik el sem magának, az eddig legalább ugy volt, Mostmár csak ölben altatva alszik

. Van egy 5 éves nagy fiam. Semmi időm szegényre. Fig ez változni? Volt igy valaki?



2017. máj. 24. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Igen, csak a tiéd.
2017. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
O Köszi.....!
2017. máj. 24. 17:45
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Mennyit vagytok levegőn?

Ha míg a nagy játszizik és a pici levegőn van akkor se nyugodtabb? Vagy ha magadra kötöd?

2017. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%
Szívesen.
2017. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Van már egy fiad. Ő talán mem nyivákolt egész nap, amikor ilyen kicsi volt? Csecsemő, normális, hogy így viselkedik.
2017. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem nyivákolt! Szinte soha nem sirt. Erre a kislányra ha csak valaki rá mer nézni azért is sir. Extra siros szerintem. Sehová nem tudunk vele elmenni. Ha elkezd sírni aki hagyja abba.

Sokat vagyunk levegőn.

2017. máj. 24. 18:02
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Cincig-vincig...ilyen szo nincs.


Igen, vannak ilyen babak.

2017. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Cincog vincog akart lenni! Bocsi ! Csak kicsit ki vagyok már....
2017. máj. 24. 18:09
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
bakker szívesen válaszolnék, de a felét se értem annak amit írtál...gépeld le normálisan a kérdést, a hozzászólásaid, és talán fogsz kapni normális válaszokat. Így elég nehéz.
2017. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Próbáltad magadra kötni? Ha igényli a közelséged akkor annak oka van..

De sok helyen olvastam, hogy ez csak egy korszak. Amint elindul, hidd el, te mész majd utána.

2017. máj. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!