Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor egy újszülöttet hazavis...

Amikor egy újszülöttet hazaviszel, érdemes bekészülni tápszerrel?

Figyelt kérdés
tápszer, újszülött,
2017. máj. 25. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk azért volt itthon tápszer, mert a Párom vèletlenül rossz receptet vitt a gyógyszertárba és kiváltotta. Különben nem tartottam volna itthon, a kórházban már belövellt a tej és egészen 1 éves koráig kitartott. Így a tápszerre nem volt szükség.
2017. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát én ugy jártam h aug 19.-én jöttünk haza a korházbol a 4 napos babámmal, addig ugy tünt (nekem) h lesz elég tej. Aug 20-ra világossá vált h nem elég,kéne tápszer,de ugye olyankor ügyeletes patika is csak a város másik végén van nyitva,murphy. Párom foga épp bedurrant,a szájsebészeten ült,igy hosszas telefonálgatás után sogoromat sikerült elérni h azonnal induljon,és szerezzen tápszert. Közben a kicsim meg orák ota üvöltött mert nagyon éhes volt:(( borzalmas volt...utána meg mire rájöttem mennyit és hogyan kell keverni, full ideg voltam már. sztem vegyél elöre egy doboz tápszert..
2017. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. máj. 26. 14:03
 14/14 anonim ***** válasza:
5 hete szültem,mielőtt hazajöttünk a kórházból én is ezen filóztam,meg is kértem a dokit adjon receptet,nézett nagyot,hogy nem ad,tessék szoptatni. Mondtam,hogy nyilván én is ezt szeretném,de mivel szombaton jöttünk ki,kérdeztem hová fussak hétvégén ha kelleni fog. Az volt a válasz vegyek a Tescoban vagy valamelyik drogériában valamilyen START tápszert... Hát közel is voltam hozzá,az első 2 hét egy véget nem érő szoptatás volt így viszont lett elég tejem. Lehet ha van itthon tápszer, akkor nem lettem volna ilyen kitartó.
2017. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!