Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 eves vagyok ez az első...

21 eves vagyok ez az első terhességem, mióta nem jött meg 3 tesztet csináltam min a 3 pozitív lett nagyon erős csíkokkal! De fáj a hasam ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ezt a babát nagyon várom már ,de félek mért minden nap fáj a hasam mintha még kellene jönnie,van amikor picit erősebben gorcső de van mikor csak éppen fáj. Nem barnázok,sem vèrzek. Átlátszó sima folyásom van ami mindig.de az is kevès. Még is félek nehogy baja Legyen a babának holnap megyek dokihoz először :/ ez a fajdalom normális?

2017. máj. 28. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ne félj, az első hetekben teljesen normális a mindjárt megjön érzés. Ha görcsösebb, szedhetsz rá magnéziumot. Addig minden ok, amíg nem vérzel. Gratula a babához!
2017. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Nagyon kedves tőled hogy ilyen gyorsan válaszoltál! Remélem nem lessz baj :) csak 4-5 hetes lehetek.
2017. máj. 28. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Biztosat az orvos tud mondani a holnapi vizsgálat után.
2017. máj. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4-5 hetesen az orvos semmi biztosat nem fog még látni, ezzel legyél tisztában. De menj el, hogy megnyugtasson ő is a görcsökkel kapcsolatban. Esetleg javasol majd magnézium készítményt.
2017. máj. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem kb a 10 hétig tartott a görcsölgetés. akkor van csak baj ha vérzel vagy barnázol, vagy olyan erősen görcsölsz hogy nem tudsz felállni miatta. boldog babavárást!
2017. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj,ez normális. Szedj magnéziumot az enyhíti és pihenj amikor csak tudsz. Boldog babavárást!
2017. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,kicsit meg nyugtattatok! remélem minden rendben lesz!
2017. máj. 29. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!