Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól csinálja a babátok?

Mikortól csinálja a babátok?

Figyelt kérdés

Mikortól utánoz a baba nyelvnyujtogatast, köhögést,

grimaszokat,

tapsol,

ad puszit,

int pá-pát,

bólogat, hogy nem,

játszik a lábával



2017. máj. 31. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Kb. 11 hónapos korától,viszont a "nem"-et mondja.
2017. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most 10 hónapos és nem ad puszit

8 hónapos kora óta utánoz

Most kezdett el tapsolni és pá-pázni, mondja hogy nem

4 hónapos kora óta játszik a lábával

2017. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7 hónaposan utánozta a nyelvnyújtogatást, 8 hósan pápázott és tapsolt, köhögést utánozott, 11 hósan adott puszit és kb.azóta bólogat nemet. 13 hónapos kora óta mondja is, kb.napi 50x.
2017. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most 14 hós. Mostanra csinalja mindet. Volt, amit hamar csinalt, volt, amit most kezdett. Pl az én fiam előbb intett pápát, mint hogy felfedezte a lábát. Mondjuk még nem is áll fel pedig 14 hós lesz, de már formabedobózik. Érdekes dolog ez. 😊
2017. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki :)

Nagyon máshogy fejlődnek. Barátnőm gyereke 7 hónaposan tapsolt, 5 hónaposan utanzott nyelvnyújtogatás, köhögést, 8 honaposan "nem", a lába viszont eddig nem érdekelte (9 hónapos). Mi most 6 hónaposak vagyunk

2017. jún. 1. 07:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiam 4 hós kora óta játszik lábaival, grimaszol szintén 4 hós korától. 5 hós volt mikor tapsolt,7 hósan intett pápá-t,10 hóskora óta mondja is. azóta bólogat nemet is.Köhögést utánozzaszintén 10 hós korától, puszit küldeni pedig tegnapelőtt küldött először, 1 éves múlott pár napja.

és kukucska játékot játszik 9 hós kora óta.

2017. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fiam 20 honapos,egyszerüen nem akarja utánozni a nyelvnyujtogatást,tapsolni egy évesen tudot,nem grimaszol ugy hogy utánozna,puszit nem tud adni,pápát már integet ha mondom neki és van kedve hozzá,nem bólogat,lába különösebben sose érdekelte.most akkor mit gondoljak?
2017. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Lehet, hogy én tudom rosszul, de valamelyikek úgy tudom a védőnői státuszon feladatok.

Ő nem mondott erre semmit?

2017. aug. 4. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
dede sokmindent nem csinál,akkor nem kmondtak semmit az egy évesen,én kértem most egy kivizsgálást,de rajtam kivül mindenki azt mondja h ne aggodjak
2017. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia #9 nem tudom itt vagy e még, de vegulis mi hogy alakult veletek? Remelem jol vagytok, koszi, ha irsz
2023. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!