Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor jó a tea vagy nem?

Most akkor jó a tea vagy nem?

Figyelt kérdés
Mikortól jó adni és mennyit? Milyen tea jó? Jobb először csak vízhez szoktatni? 8 hónapos a gyerekem,meg szopik,eddig csak vizet adtam etetés után és nem teát.

2017. máj. 31. 11:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem csak szopik. Kap pépeket is :)
2017. máj. 31. 11:58
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
A tea csak akkor lehet szükséges, ha hasfájós, lásd kisebb babák. De csak szomjoltásra nem kell még neki adni, elég a víz.
2017. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

8 hosan mar boven kaphat filteres teat, amiben nincs cukor, ha ilyen cukorbolond vagy mint sokan. Babaknak szant barmilyen filteres teat kaphat.

A viz is tokeletes, orulj, hogy megissza.

Vannak instant teak,amikben gyumolcscukor van, ezt is adhatod ha akarod.

Lehet 100%os gyumolcslet vizzel higitani is. En ennek a hive vagyok, en is ezt kaptam anno.

Alapvetoen a legtobb baba szereti az izesitett vizet, a te dolgod h akarod-e adni, vagy inkabb csak sima vizet adsz.

Az enyem kb 2 deci folyadekot iszik egy nap 8 hosan, melegben 3 decit is.

2017. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!