Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Johnson's baby termékektől...

A Johnson's baby termékektől mi baja lesz a babának?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés, mert pont babakozmetikumokról van szó, de itt olvastam, hogy az milyen rossz. Mi miután elhasználtuk a fölírt gyógyszertári fürdetőt, máris erre váltottunk mindenben, a bőre jól bírja. Akkor nem kell váltanom, ugye?
2015. aug. 2. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Baja nem lesz, hisz ellenorzott baba termek. Viszont sok kemikaliat tartalmaz, amire sok baba erzekeny, hisz a baba bore nagyon serulekeny. Millioan hasznaljak vilagszerte.

Nekem 6 hetes a babam,de meg sem fordult a fejemben a Johnson, inkabb a termeszetes szerekre voksolok. Igaz ezek dragabbak, de a gyerekemnek ez a jobb, igy nem gondolkodok az aran.

2015. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Nekünk szinte minden az.

Fürdető,sampon,popsitörlő,hintőpor,babaolaj

Egyikkel se volt semmi problémám pedig születése óta használjuk őket .

2015. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Annyira reklámozzák, meg annyira alap babamárka volt számomra, hogy természetes volt, hogy mindenféle johnsons termékbpl bevásároltam. Sampon, tusfürdö, olaj, többféle testápolo, hintöpor, stbstb. A mi babánk böre nem birta, ekcémás lett töle a böre.
2015. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
én nem is tudom miért nem vonják vissza a termékeiket
2015. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a Johnson's termékek eléggé szárítják a baba bőrét. Személyes tapasztalatom nincs, mivel a gyerekeim eleve ekcémára hajlamosak, nem is próbáltam náluk. De ha a Te babád bőre nem száraz tőle, akkor nem kell váltani.
2015. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
az en babam bore ugy hamlott a popsitorlojetol, mintha kibolyhosodott volna... semmit nem csinaltam vele, csak azonnal masikra valtottam es mar el is mult. igen, nem tul babavarat vegyszerekkel van tele. a gyerekorvosom azt mondta, h az o vetegei kozott is ererzheto, h a johnsons allergizal a leggyakrabban a babakozmetikum markak kozul. semmit nem veszek,ami johnsons
2015. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Tudom,nem pont nekem szól a kérdés,de én is allergiás vagyok rá,pedig én már 18 vagyok:D

Szerintem próbálj meg természetes összetevőket tartalmazó,natúr dolgokat használni:)

Szerintem hosszútávon az a legjobb:)

2015. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon szárítja a bőrt. A kislányomnak atópiás dermatitisze lett a fürdetőtől, a sampontól vakarta állandóan a fejecskéjét és hámlott a fejbőre. A popsitörlőtől olyan lett a popsija, mint ami megégett. Nekünk nagyon nem jött be. Szerintem mindenre való csak babákra nem. Ajándékba kaptunk egy halom Johnon's cuccot és ment a kukába, mert ezeket még tovább ajándékozni sem mert a mi tapasztalataink alapján.
2015. aug. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Meg sem fordult a fejemben, hogy ezt a márkát válasszam, annyi negatív véleményt lehet róla hallani, mert nem a bababarát összetevőiről híres. Kb. 10 hós korig gyógyszertári fürdetőt használtam, majd Hipp-re tértem át, amit a hajára is használhatok. Babaolajból fogy még több (Hipp), ezen felül nincs túl sok kozmetikumra szükségünk, popsikenőcs gyakorlatilag csak fogzáskor kerül elő (Sudocrem), testápoló max. télen (gyógyszertári).
2015. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
azt mondják,nagyon allergizáló,a védőnőnk is mondta,arra a legtöbben érzékenyek,de ha nektek jó akkor nem kell váltanod használd csak :-)
2015. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!