Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik egy napotok egy...

Hogyan telik egy napotok egy hónaposotokkal?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában még azzal,hogy próbálok valamilyen rendszert vinni a napjainkba,amit szinte mindig felborít valami (erősebb hasfájás,védőnő,doki) De nagyjábol reggel 6kor kelünk,tisztába teszem,megszoptatom,kivonulunk a konyhába èn is megreggelizek elmosogatok,ő ilyenkor a pihenőszékben nézelődik. Attól függően mennyi ideig van el,a hálóban is beágyazok,elindítom a mosógépet(ha kell). Utána kicsit "játszunk"(amennyirre egy ekkora babával lehet),aztán szundít kicsit. Ilyenkor még én is szundizok egyet. Aztán ébredés,evés újra konyha,megcsinálom az ebédet. Aztán setálunk egyet,ekkor általában bealszik. Én ekkor ebédelek. Délután már csak pihizünk ha tehetjük. Estefelé apával egyet még sétálunk. Aztán 8kor fürdés,evés és alvás.
2017. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A miénk is nagyjából ez. Kel 6kor, megetetem (az enyém tápszeres), utána visszaalszik. Én megreggelizek, megfőzöm a kávém, kimegyek az udvarra, adok enni a kutyának és kint megiszom. Utána kipakolok a csöpögtetőből, elmosogatok, beindítok egy mosást, elpakolok a konyhában. Felkel 9 fele, megetetem, elnézelődik magának, ilyenkor a gyerekszobában teszek rendet, beszélek hozzá. Visszaalszik, gyorsba megfőzöm az ebédet. 12ben felkel, megetetem, visszaalszik, utána én is megebédelek, elmosogatok. Kiteregetek, rendet rakok a mi szobánkban is. Utána 3kor kel, megetetem, alukázunk ketten. 6-kor fürdés, ez apa reszortja, ahogy az etetés is. Én ilyenkor megyek el fürdeni, megvacsizok stb. Ha visszaaludt, utána tanulok (levelezőre járok). 9-kor megint kajcsi, mi ilyenkor tévézünk még vagy alszunk vele.. még kelünk éjfélkor meg háromkor.
2017. jún. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!