Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam meg az édeskömé...

Hogy csináljam meg az édesköményteát a 3 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
oké hogy kb 5-10 szem elég és le kell forráznom és kicsit állni kell hagyni de azt sehol se írják hogy hány deci vízzel adjam neki. 1,5 deci talán?

2017. jún. 6. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki meg a védőnő hogy ne adjak a kicsinek édesköményt, mert a gyerekek nagy része begörcsöl tőle. (Pocakfájásra akartam adni, de nem próbáltam ki)
2017. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En adtam de semmit nem ert. Aztan mar meg sem itta amit megertek mert ocsmany ize van.
2017. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én azért kipróbálom hátha :D 2 deci vízbe raktam 7 szemet de semmilyen színe nem lett a teának

nem sárgás színe kellene hogy legyen? ti hogy csináltátok meg?

2017. jún. 6. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél Mecsek Baby édeskömény teát. Az a biztos. Hagyd ezt a szemezést.
2017. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!