Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek rosszul esne ha nem...

Nektek rosszul esne ha nem jött volna el a barátnőtök mikor megszületett a babád?

Figyelt kérdés

Novemberben volt az esküvőnk akkor eljött majd januárban megszületett a kislányom, akkor már kiderült ő is babát vár és nem jött el meglátogatni minket.

Anyukám szerint be ijedt mert kérdezte mit hozzon én meg azt mondtam hogy a legtöbb ember madártejet, krémest,sört mosószert pelenkát és ruhát hoz. Én ezzel nem akartam megvadítani ő kérdezte meg. Egyébként tudom nem állnak valami fényesen anyagilag felajánlottam hogy adok nekik baba ruhákat csak jöjjenek érte, nem jött, holott ingyen adnám és megérné hiszen én 10 db használt ruhát 10ezer forintért vettem.


2017. jún. 8. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 60kmre lakunk egymástól
2017. jún. 8. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura, hogy felsoroltad ezeket...Mindenki azt visz, amit tud, akar. En pl.: sort, madartejet senkinek nem vinnek.

Hogy miert nem ment? Kerdezd ot!

2017. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fura, én azt mondtam volna hogy semmit se hozzon... Ettől függetlenül nem biztos hogy emiatt nem ment.
2017. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
hát én sem mondtam volna neki semmit. elég bunkóság :/ annyit kellett volna mondani hogy nem kell semmi. főleg ha tudod hogy nem állnak jól anyagilag!én nem vártam el senkitől hogy hozzanak bármit, sőt az esküvőnk előtt is mondtam hogy nem kell semmiféle nászajándék meg semmi.
2017. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg fura ez a felsorolás. :D

De nekem is rosszul esett volna, ha nem jön, viszont rákérdeztem volna már rég, hogy miért nem jön. :)

2017. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!