Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a koszmó elleni gyógyszertári kikevert kenőcsöt?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám feje koszmós. A doki kiírt rá kenőcsöt. Gyógyszertárban fogalmuk sincs hogyan kell használni, a védőnő meg azt mondta áztassam be a vattát tegyem a gyerek fejére húzzak rá zacskót, legyen így egész éjjel és reggel mossam le. Namost ez nem olaj, hanem kenőcs, ezáltal a vatta nem issza be, csak becsomósodik. A másik, hogy éjjelre had ne húzzak már zacsit a gyerek fejére. Tényleg így kell használni?Ez így elég gáz.
2010. máj. 18. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én aezt a kenőcsöt nem ismerem, de gondolom, hogy úgy kell alkalmazni, hogy rákened a gyerek fejére fürdés előtt, rajta hagyod kb 10-20 percig, utána pedig megmosod a fejét. Én Babé koszmó elleni sampont használok, és azt így kell alkalmazni. De zacskót szerintem se húzz a fejére a gyereknek. A védőnőd egy idióta. Húzzon Ő zacskót a fejére éjszakára.
2010. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg hívd fel a dokit, aki felírta.

Nem tudom, mit kaptatok, nekünk szaliciles pakolást írtak fel a bőrgyógyászaton. Azt fürdés előtt 3-4 órával kellett felkenni oda, ahol volt koszmó. Ráhúztam pamut sapkát, fürdéskor a baba hajkefével körkörösen fellazítottam, majd Babe samponnal megmostam a haját. Öblítéskor a hajkefével hátrafelé fésülgettem.

2010. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a gyors válaszaitokat
2010. máj. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!