Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs lelkiismeret furdalasoto...

Nincs lelkiismeret furdalasotok, hogy a gyerek mellett interneteztek, telefonoztok?

Figyelt kérdés
En nagyon szeretnek leszokni rola, mert pont ma jutott eszembe, hogy mi lesz, ha nagyobb lesz es tud rajzolni, es lerajzol engem a telefonommal mert mindig azt latja a kezemben? Ez borzaszto lenne. Nagyon nehez leszokni rola, hiszen sokszor ugy erzem ez az egyetlen kapcsolatom a kulvilaggal (egesz nap egyedul vagyunk,nem a varosban elunk,auto sincs, apuka kesoig dolgozik).
2017. jún. 10. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Nincs. Nyilván nincs egész nap kezemben a telefon, de nem zavar, ha látja, hogy ránézek. A technika az életünk része, rengeteg hasznos funkciója van, nyugodtan láthatja, hogy én is használom. Nyilván nem akkor, amikor épp játszunk vagy fürdetem stb..
2017. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Nincs lelkiismeret furdalásom,valamivel el kell ütni az időt ha épp unatkozok.
2017. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj hogy néha netezik az ember, de az utcán, játszótéren eszembe nem jut irogatni.
2017. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én szoktam! Néha már le is állítom magam, amikor elszallok kicsit, de kb ez tölt fel, kapcsol ki. Kb ez tart életbe (fogzás- óránként max kelés) meg a java a játékok és ruhák,... keresese

Uh nincs lelkiismeretfurdalas. Legyen meg az egyensúly

2017. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem egyszer lerajzolt az oviban a gyerek egy üveg pálinkával, óriási vigyorral az arcomon, miután előzőleg a tesómnak akartunk vinni a születésnapjára egy bizonyos fajta pálinkát, és kb. a fél napot azzal töltöttük, hogy boltról boltra jártunk, mert sehol se lehetett kapni azt a fajtát, aztán mikor végre mégis találtunk valahol, majd kiugrottam a bőrömből örömömben :D Ha a te gyereked telefonnal fog téged lerajzolni, még mindig jobban jársz, mint én :D

Telefonozni amúgy nem szoktam, de gépezni rengeteget, még a gyerek mellett is, mert otthonról végzem a munkámat. Nincs kötött munkaidőm, de határidőre szoktam dolgozni, és ezért néha van olyan, hogy muszáj leülnöm a gép elé, nem várhatom meg, hogy elaludjon a gyerek. Ha telefonról netezel, állítsd be, hogy az alkalmazások ne csipogjanak, és akkor lehet eszedbe se jut elővenni. Ha igényed van a társaságra, akkor a játszótéren beszélgess más szülőkkel, hívj át magatokhoz ismerősöket stb.

2017. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!