Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyitott vagyok, és belementem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott vagyok, és belementem egy meleg "kapcsolatba". Azonban hatalmas lelkiismeret furdalásom van mikor felkelek a fiú mellett. Nagyon aranyos, szeretem nagyon, de mégis rosszul érzem magam így. Mit tegyek? 26f

Figyelt kérdés
undorodom magamtól. a lányok tetszenek, semmi szó nincs arról hogy ez csak alibi lenne, de jött ez a fiú akibe belezúgtam, de most meg rosszul érzem magam. Ő persze teljesen beleélte már magát, fiatalabb nálam és nagyon lelkes. 18 éves.
2017. máj. 17. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki őszintén amit érzel, aztán döntsd el mit szeretnél
2017. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem akarom elmondani neki, mert nagyon érzékeny és naív fiú. nem akarok én lenni az aki megbántja, mivel az első kapcsolata vagyok neki.
2017. máj. 17. 00:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig előbb vagy utóbb megfogod bántani.

Egyébként ha szerelmes vagy egy fiúba,tudsz szexelni egy fiúval(nyilván ebből az következik,hogy fel is áll egy fiúra),akkor sok minden lehetsz,de heteró nem.

Én elgondolkoznék a helyedben azon,hogy a családban mennyire voltak homofóbok az emberek és ez milyen hatással van rád,mert szerintem neked nem a kapcsolatoddal van bajod,hanem azzal,hogy a társadalom,a barátok,szülők stb hogyan tekintenek erre.

2017. máj. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
lehet igazad van hogy ez a kiváltója, de ez akkor jött rám amikor először ébredtem fel mellette.... nem mondom hogy hetero vagyok. nyilván nem vagyok hetero, de meleg sem hanem a kettő között.
2017. máj. 17. 01:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha úgy érzed ez lehet a kiváltòja, keress fel titokban egy szakembert. Ha szereted a srácot, szerintem megéri megpròbálni. Biszexek és melegek is lehetnek homofòbiások, és ez az. De kezelhető:)
2017. máj. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem idővel elmúlik, de tényleg keress fel valakit. Viszont lehet, hogy jobb ezt titokban tartani a barátod előtt, mert ebben az esetben az őszinteség talán többet ártana, mint aminnyit használ.
2017. máj. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Szexeltél vele? Az jó volt?

Márcsak azért mert én is biszex vagyok, de én csak szexet tudok elképzelni fiúkkal. Kapcsolatra mindenképp lányt.

2017. máj. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

szerintem szakíts vele nálad normálisabb embert érdemel sry ...És még minél előbb mert egyre jobban beléd fog zúgni.Amúgy első kapcsolatod vagy első fiús élményed ?

Mert nagyon sok melegnél is előfordulnak az elején hasonló érzések

2017. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen, szexeltem vele és jó volt. Nem tudtam soha megérteni azt hogy valaki csak szexelni tud valakivel de szeretni nem. Ez tiszta homofóbia, már bocsi. Lehet az is hasonló amit én érzek, de én túl akarok ezen lenni. szerencsére én tudok szeretni.
2017. máj. 17. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
nem akarod megbántani? előtte hogy hogy ez nem jutott eszedbe ha most annyira félted érèseit? rég megbántottad már
2017. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!