Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki csak a 12. het utan vette...

Aki csak a 12. het utan vette eszre, hogy baba van, elmeselnetek, hogy volt?

Figyelt kérdés

Hanyadik heten vettetek eszre, es hogyan?

Hogyhogy csak akkor?

Mit ereztetek? A kornyezetetek hogy reagalt?



2017. jún. 13. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha kimarad a menzesz es az ember volt olyan hulye h vedekezes nelkul egyuttvolt vkivel, akkor miert nem csinal tesztet? Baromi nagy felelotlenseg. Ha mehen kivuli akkor meg a sajat eleted is kockaztatod. Ennyire biztos nem idiota senki, hogy 12 hetig azaz 3 honapig nem veszi eszre.
2017. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek marad ki a vérzése. Egy lánnyal találkoztam a nőgyógyásznál, ő végig szedte a fogamzásgátlót, vérzett is, aztán egyszer csak megmozdult benne a baba.
2017. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem az elso harom honapban volt mensi szeru verzesem.csak abbol jottem ra hogy terhes vagyok hogy az elso honapban kesett egy hetet..akkor teszteltem proba keppen.pozitiv lett.par napra ra vereztem egy hetig.a gyereknek semmi baja nem volt.mentem dolgozni, nem szedtem mehfal erositot.masodik honapban amikor ujra vereztem mar megelegelte a doki es felirt erositot. 2 eves csoda:)
2017. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es, nem ez volt a kerdes, de koszi :D Esetleg magara a kerdesre van sajat tapasztalatod, vagy az ismeroseid kozott?


PCO-s, szoptatas is oka lehet annak, ha valaki nem veszi eszre, nalam mindketto befigyel ;)

2017. jún. 14. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

az egyik ismerősöm szülésig nem tudta, és nem azért, mert buta, vagy tanulatlan, mert nem az

neki is van / volt vmi problémája, ami miatt nem volt ritka az sem, hogy hónapokig nem menstruált

picit húsosabb is a csajszi, de amúg visszanézve a képeit nem úgy tűnt, hogy hízott volna, ugyanolyan csinos volt

nem is érezte a babát


egyébként most azt hiszem, 2 éves a kicsi, csodálatos család :)

2017. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!