Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmesélnétek amikor az első...

Elmesélnétek amikor az első ultrahangon megláttátok és hallottátok a baba szívverését mit mondtatok? (nem éreztetek)

Figyelt kérdés
Csak azért mert én nem sok mindent reagáltam vigyorogtam mint a tejbetök és a doki megjegyezte mi az nem is örül. Ezért érdekelne nálatok hogy zajlott.
2012. szept. 5. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nevetve sírtam, megszólalni nemigen tudtam. Aztán behívták apát, hát, neki is rögtön párás lett a szeme.
2012. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam, hogy "óóóóó"

vagy valami hasonló :)

2012. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én az égvilágon semmit nem szóltam, bár nálunk az SZTK-ban nem kapcsolják be a hangot, így csak a szonográfus mutatta, hogy hol ver a szíve.

Tényként elfogadtam, hogy jól van, él és ennyi.

2012. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én csak pityeregtem, ha jól emlékszem :) olyan csoda dolog volt.... nem hiszem hogy mondtam valamit, de szerintem azt se hallottam amit a doki mondott.....
2012. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első uh 6 hetesen volt,akkor még csak petezsákot láttunk. Semmi extra nem volt,csak örültünk,hogy jó helyen van és VAN!

A második uh-n amikor megláttam a nagy fejét,meg a kis testét,a 4 pöttyöcskét,mint végtagokat,akkor mondtam,hogy jajj,de aranyos! Aztán a szívhang után pedig azt mondtam:Ketten? IKREK??? BIZTOS EZ???? Pedig láttam mindkettőjüket! És aztán nem bírtam néhány percig felkelni a döbbenettől.:D

2012. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt,hogy hála istennek!

(előtte 2 héttel még csak petezsákot látott)

És azt,hogy milyen sokat nőtt a háza :)

2012. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi is csak vigyorogtunk a férjemmel és annyit mondtam, hogy de aranyos, ugye?

Örültünk meg minden, de azért nem fakadtam sírva. :)

9+4hkm

2012. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nevetve pityeregtem és kb 5x elmondtam hogy úristen, jézusom (közben a páromnak: TE IS LÁTOOOD???) a dokim tök jót nevetett rajtunk :)
2012. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7. heti UH-on egy szívhang volt, s ha jól emlékszem, az égvilágon semmit sem mondtam, csak mosolyogtam és mélyeket lélegeztem.

11. heti UH-on két szívhang volt, s az ikrek hírére sok mindent mondtam össze-vissza, de már nem emlékszem rá, hogy miket. :D Ami jött.

2012. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is nevetve sírtam. apa vigyorgott, mint a tejbetök :) mikor kimentük a rendelőből meg zokogtam egy fél órát! azóta is mindig pityergek ha meglátom! egy hét múlva megyünk a 12. heti UH-ra. szörnyen izgulok és félek, remélem megint nevetve sírhatok! :)
2012. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!