Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek súlyos beteg a baba,...

Akiknek súlyos beteg a baba, vagy elveszítették, elmesélnétek hogyan, miért történt?

Figyelt kérdés
Nekem 23.héten megszületett halva, nem tudták megmondani miért. Most újra babát várok, nem rémiszgetni szeretnék, sem rémtörténekkel fájditani a szívemet. Csak akinek tudták az okát, esetleg hogy mi okozta, szerintem sokan tanulhatnánk belőle, mire vigyázzunk.
2013. márc. 9. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
www.angyalokszulei.hu itt rengeteg ilyen történetet találsz.
2013. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 3 kicsi anygyalkat vesztettem el zsinorban, ugy h az elso terhessegem, egy begorcsolest leszamitva a 20ik heten zokennomentes volt, vegig dolgoztam terhesen, igaz irodaban, egeszseges kislanyom szuletett 3.5 eve. De utana spontan veteltem 2010 marciusa, pozi teszt utan csak megjott, majd 2011 majus, ekkor elhalt 7ik het kornyeken, nem is indult be szivhang, de sokkal kisebb volt a korahoz kepes. Miert nem tudni, ekkor az orvos mondta pedig en akartam genetikai vizsgalatot, h elofordul a noknel, ne bojgassuk majd a kovetkezo. Majdnem 2 ev volt mig ujra tudtam teherbe esni es most januar 29 en iden pozit teszteltem, feb 25 en lattam dobogo kis szivet, minden ok, meret ok, marc 7-en mar semmi, merete kisebb, es orvos mondta h par napja ment el. tegnap mutottek. Most varok a genetikara, es kivizsgalasok sora var ram. Szerintem a hormonjaim nincsenek rendben, es PCO-ra gyanakszom, mert suly problemam is van, az elso terhessegnel rengeteget hiztam es nem tudom leadni, szinte alig eszek sportolok, es megsem megyek 70kg ala, ugy h mindig 55-58 kilo voltam.

Ha megvan a genetikai labor megirom, h miert. Jo babavarast neked! es ne aggodj, higyj h minden rendben lesz!

2013. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20. héten veszítettem el a kisfiamat, 2000-ben. Multiplex fejlődési rendellenesség.Szív-agy-máj-tüdő problémák voltak. Döntenem kellett. Beteg lesz, nagyon, talán 7-8 hónapra születik(tehát a betegségek mellett még koraszülött is), vagy megszakítom a terhességet. Utóbbi mellett döntöttem. Azóta MINDEN nap gondolok Rá, Ő az Én részem is. A kislányom 2010-ben született, egészségesen. Minden esti imánkban megemlítjük a testvérét is.
2013. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!