Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elmesélnétek, mi történik, ha...

Elmesélnétek, mi történik, ha nem jön össze a baba és elmegyünk dokihoz? Kihez kell menni? Milyen vizsgálatok lesznek? Miket fognak kérdezni?

Figyelt kérdés
3 éve nem sikerül a baba. Fiatalok vagyunk, ezért nem siettük el a kivizsgálást, de ennyi idő után azért már sejtjük, hogy lehet valami probléma.
2014. okt. 7. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz kell menni, és ő majd elirányít a megfelelő helyekre, orvosokhoz.
2014. okt. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nőgyógyász, genetikus a többit megmondják ők
2014. okt. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó de mégis hogy kell elkezdeni ez engem is érdeklne mart én már votam egyszer nődokinál ezzel azt mondja hogy menjek meddőségibe mondom neki de wz hol van mondja ő nem foglal állást van sok nézzem meg a neten válasszak.
2014. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem a nőgyógyász elküldött 3. és 21. napi vérvételre, csinált ultrahangos cikluskövetést, rákszűrést. Közben a férjem elment andrológiára, ahol megnézték a spermáit. Ezzel kezdjétek szerintem. Aztán amikor meglett a spermaeredmény, akkor az andrológus küldött tovább minket meddőségi központba, ahol előírtak további vizsgálatokat.
2014. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokat? És szedtél gyogyszert összejött a baba?
2014. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk így volt:

- csináltak nekem 3. és 21. napi hormon vérvételt

- páromnak spermavizsgálatot

- nekem inzulin és cukorterhelést

- nekem átjárhatóságit ( itt kiderült, hogy mindkét petevezeték elzáródott )


Nálunk ezek voltak az elsők.

Minket egyből a meddőségi központba irányítottak. Győrben élünk, itt a Kaáli van, és oda az összes vizsgálat kell az első konzultációhoz, a felsoroltak közül. Valamit házastársi papír, vagy élettársi nyilatkozat, ami közjegyzőnél kérhető, kifejezetten a lombikról szól, és 15.000 Ft.

Drukkolok nektek, hogy sikerüljön a baba! :)

20+2 hetes kismama

2014. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az átjárhatósági milyen fáj?cukorterhelésből másfél évest is elfogadnqk vagy újra kell csinálni?
2014. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
S egyszeree 1. Lombikbol összejött a baba? Ennek a fázisai milyenk és fájnak? Gratulálok a terhességedhez:-)
2014. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, aki a hosszú választ írta! :)

Itt, Győrben az átjárhatóságit altatásban csinálták. És eléggé fájt még így is. Utána 1 hétig nagyon erős görcseim voltak, véreztem. Mikor betoltak a röntgenezőbe láttam azokat a 30-40 centis kampókat...hááát jobb is, hogy altattak. :D

Viszont azt kell mondanom, hogy ha újra mennem kéne, már nem aggódnék rajta, mert azért nem egy halálos dolog. :)

Nem fogadnak el fél éven túli leleteket. Mindenből friss kell.

Mi nem jutottunk el a lombikig, mert ugyan a HSG alatt nem, de utána a nagy nyomástól megnyílt a petevezeték, és természetes úton sikerült a kislányunk. :)

Nekünk azt mondták a Kaáliban, hogy mivel minden leletünk jó, így hamar terhes leszek. El is kezdtük a vizsgálatokat, aztán közben pozitívat teszteltem. :)

De az én estem nagyon ritka. Az is, hogy mindkét petevezető zárt, azt mondta a dokim, hogy 100-ból 1 nő. És az is nagyon ritka, hogy utána mégis megnyílik. Az orvosom is azt mondja, hogy igazi csodababa! :)

Egyébként a petesejt leszívást altatásban végzik, azt mondták nekem ott, hogy utána lehet vérzés. De állítólag nem vészes. Az embriótranszfer meg kb. olyan, mint egy rákszűrés.

2014. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6-os/9-es, nagyon köszi! :)

A másik érdeklődőnek pedig hajrá-hajrá! :)

2014. okt. 7. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!