Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós kisfiamnak szeretnék...

8hós kisfiamnak szeretnék valamilyen natúr joghurtot adni tízóraira, milyent lehet neki adni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!!
2010. máj. 19. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem azt mondta a védőnő, hogy Danon activia, a bifidus miatt a legjobb.
2010. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2010. máj. 19. 07:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont az activia nem ajánlott két éves korig!!!!

Itt van a danone honlapja, nézd meg: [link]

2010. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza régebbi kérdéseket(pont a tegnapit)ott is ez volt!de akkor valaki ajánlana olyat, amit meg ehet a babám?
2010. máj. 19. 07:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Sima danone natúr joghurtot nyugodtan adhatsz neki, teszel bele gyümölcsöt, és kész is. :) Az ilyen bifiduszos dolgokkal viszont vigyázni kell, mert ez a felnőttek gyomor- és bélrendszerének van kitalálva, nem a kisbabákénak.
2010. máj. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Parmalat natur jogurtot adok a szintén 8 hónaposomnak. Első nap csak 2-3 kiskanállal, másnap egy picivel többet, harmadnap már egy fél dobozzal is kevertem a gyümihez. Nagyon szereti.
2010. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Már tápszert eszik, napi 2X, az bifiduszos, úgyhogy szerintem nem muszáj a joghurtnak is annak lennie.
2010. máj. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. máj. 19. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!